پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 19433 2 مرداد 1395 ساعت [ 13:16 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

درخشش بولت در آستانه المپیک ۲۰۱۶ ریو

رقابت‌های دوومیدانی لیگ الماس در لندن شب گذشته با قهرمانی سریع‌ترین دونده جهان در ماده ۲۰۰ متر پیگیری شد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، در ادامه رقابت‌های دوومیدانی لیگ الماس که شب گذشته (جمعه) به میزبانی شهر لندن برگزار شد، در ماده 200 متر «اوسین بولت» سریع‌ترین دونده جهان و دارنده 6 طلای المپیک […]

رقابت‌های دوومیدانی لیگ الماس در لندن شب گذشته با قهرمانی سریع‌ترین دونده جهان در ماده ۲۰۰ متر پیگیری شد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، در ادامه رقابت‌های دوومیدانی لیگ الماس که شب گذشته (جمعه) به میزبانی شهر لندن برگزار شد، در ماده 200 متر «اوسین بولت» سریع‌ترین دونده جهان و دارنده 6 طلای المپیک موفق شد با زمان 19.89 ثانیه زودتر از خط پایان عبور کند و به مقام نخست دست یابد.

بولت در حالی این عنوان را کسب کرد که از کمی مصدومیت رنج می‌برد اما در آستانه بازی‌های المپیک 2016 ریو توانست یک بار دیگر قدرت خود را به رخ حریفان بکشد.

در این ماده «آلونسو ادوارد» از پاناما با 20.04 ثانیه و «آدام گمیلی» از بریتانیا با 20.07 ثانیه در رده‌های بعدی ایستادند.

دیشب همچنین یک رکورد جهانی نیز شکست شد. در ماده 100 متر با مانع زنان «کندرا هریسون» از آمریکا با زمان 12.20 ثانیه ضمن کسب عنوان قهرمانی، موفق شد رکورد جهانی را به نام خود ثبت کند. هریسون با وجود این رکوردشکنی قادر نیست در المپیک حضور داشته باشد، چرا که لیست دوندگان آمریکایی پیش از این مشخص شده است.

در ماده 100 متر مردان نیز «جیمی ویکاووت» از فرانسه با 10.02 ثانیه قهرمان شد و در 4 در 100 متر مردان تیم بریتانیا با 41.81 ثانیه به مقام نخست رسید.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت