پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 19445 2 مرداد 1395 ساعت [ 13:39 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

ولخرج ترین باشگاه های جهان در دو فصل گذشته

دو تیم شهر منچستر ولخرج ترین باشگاه های دنیا در تابستان های ۱۶-۲۰۱۵ و ۱۷-۲۰۱۶ بوده اند. سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، منچسترسیتی با ۲۵۰،۷ و منچستریونایتد با ۲۲۶،۲ میلیون یورو پرهزینه ترین باشگاه های فوتبال جهان در دو تابستان گذشته از نظر خرید بازیکن بوده اند. یوونتوس با ۲۰۳،۱ ، اتلتیکومادرید با ۱۸۴،۳ […]

دو تیم شهر منچستر ولخرج ترین باشگاه های دنیا در تابستان های ۱۶-۲۰۱۵ و ۱۷-۲۰۱۶ بوده اند.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، منچسترسیتی با ۲۵۰،۷ و منچستریونایتد با ۲۲۶،۲ میلیون یورو پرهزینه ترین باشگاه های فوتبال جهان در دو تابستان گذشته از نظر خرید بازیکن بوده اند. یوونتوس با ۲۰۳،۱ ، اتلتیکومادرید با ۱۸۴،۳ و لیورپول با ۱۷۸،۵ میلیون یورو در رده های بعدی هستند.

پاریسن ژرمن (۱۶۶،۷)، چلسی (۱۶۵،۳)، بایرن مونیخ (۱۶۱،۵)، رم (۱۵۶،۷)، والنسیا (۱۵۳،۵) در رده های ششم تا دهم قرار گرفته اند. بارسلونا و رئال مادرید به عنوان دو قدرت برتر  فوتبال اروپا در رده های چهاردهم و شانزدهم جای دارند. کاتالان ها ۱۳۰،۷ میلیون یورو هزینه کردند و مادریدی ها ۱۱۵،۵ میلیون یورو. تنها تیم آسیایی حاضر در لیست جیانگسو سونینگ از لیگ چین است که تیکشیرا و رامیرز را خرید و در مجموع ۱۱۶ میلیون یورو برای خرید بازیکن هزینه کرده است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت