پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 19455 2 مرداد 1395 ساعت [ 19:02 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

ایگواین احتمالا راهی یووونتوس خواهد شد

یک رسانه ایتالیایی اعلام کرد، مهاجم فصل گذشته ناپولی به راه‌راه‌پوشان تورین پیوسته است. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت» اعلام کرد که گونزالو ایگواین روز گذشته (جمعه) در مادرید تست‌های پزشکی باشگاه یوونتوس را پشت‌سر گذاشته و با این تیم قراردادی چهار ساله منعقد کرده است. به این ترتیب یوونتوس […]

یک رسانه ایتالیایی اعلام کرد، مهاجم فصل گذشته ناپولی به راه‌راه‌پوشان تورین پیوسته است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت» اعلام کرد که گونزالو ایگواین روز گذشته (جمعه) در مادرید تست‌های پزشکی باشگاه یوونتوس را پشت‌سر گذاشته و با این تیم قراردادی چهار ساله منعقد کرده است. به این ترتیب یوونتوس رقم فسخ قرارداد 94 میلیون پوندی ایگواین را به ناپولی پرداخت خواهد کرد. همچنین تصاویری از آزمایش تست خون بهترین گلزن فصل اخیر سری A ایتالیا در بیمارستان مورالخا در شهر مادرید در اینترنت منتشر شده است.

بر اساس همین گزارش، دلیل غیبت جوزپه ماروتا، مدیر ورزشی تیم فوتبال یوونتوس در قرعه‌کشی روز گذشته (جمعه) فصل جدید مسابقات سری A ایتالیا هم می‌تواند بحث نهایی کردن انتقال ایگواین به تورین بوده باشد. گفته می‌شود وی قراردادی را به امضا رسانده که خود را تا سال 2020 به بانوی پیر متعهد کرده است. دستمزد سالیانه ایگواین هم 7.5 میلیون یوروست، اما درآمدی که وی از حق تصویرش در یووه به‌دست خواهد آورد، این رقم را تا 10 میلیون یورو خواهد رساند.

«اسکای ایتالیا» همچنین اعلام کرد که نماینده باشگاه یوونتوس طی چند روز آینده به باشگاه ناپولی خواهد رفت تا از آنها بخواهد که رقم 94 میلیون یورویی فسخ قرارداد ایگواین آرژانتینی را در طول دو سال به‌طور اقساطی پرداخت کنند.

روزنامه «کوریره دلواسپورت» هم گزارش داد که ایگواین یک واحد آپارتمانی در شهر تورین اجاره کرده و قول دو بلیت فصل یوونتوس را به مالک آپارتمانش داده است.

با این حال انتظار می‌رود ایگواین روز دوشنبه در تمرینات تیم فوتبال ناپولی حاضر شود.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت