پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 19464 3 مرداد 1395 ساعت [ 11:37 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مرور عناوین روزنامه های ورزشی یکشنبه 3 مرداد 1395

در بین روزنامه های ورزشی دو روزنامه گل و خبرورزشی تا دیروقت منتظر ماندند و در صفحه یک امروز(یکشنبه سوم مرداد) خود مراسم بهترین های لیگ پانزدهم را پوشش دادند . سایت تیفوسی گل در صفحه یک خود تیتر زده “آقایی آقای گل” و به انتخاب مهدی طارمی به عنوان بهترین بازیکن لیگ پانزدهم اشاره […]

در بین روزنامه های ورزشی دو روزنامه گل و خبرورزشی تا دیروقت منتظر ماندند و در صفحه یک امروز(یکشنبه سوم مرداد) خود مراسم بهترین های لیگ پانزدهم را پوشش دادند

.

سایت تیفوسی گل در صفحه یک خود تیتر زده “آقایی آقای گل” و به انتخاب مهدی طارمی به عنوان بهترین بازیکن لیگ پانزدهم اشاره کرده است. اعتراض امیر قلعه نویی به برگزارنشدن دیدار تراکتورسازی در تبریز و خوش بینی حسین فرکی درباره نسبت به نتیجه گرفتن سایپا در بازی با پرسپولیس دیگر تیترهای مهم گل است.

ابرارورزشی صحبت برانکو ایوانکوویچ درباره تلاش پرسپولیس برای قهرمان شدن را تیتر یک خود کرده است. ضمن اینکه ابرارورزشی خبری درباره غیبت مدافعان استقلال در بازی اول لیگ دارد.

پیروزی در صفحه یک خود خبر داده یک تیم لالیگایی علیرضا حقیقی را می خواهد. ایمیل باشگاه ریزه اسپور به باشگاه های ایرانی برای شکایت از مهدی طارمی دیگر تیتر صفحه یک پیروزی است. روزنامه قرمزها نارضایتی بهرام افشارزاده و علی جباری از صحبت های منصوریان درباره طاهری را هم تیتر کرده است.

استقلال جوان برای تیتر یک خود به سراغ انتخاب ترکیب اصلی استقلال رفته و تیتر زده منصوریان کارسختی برای انتخاب ۱۱ نفر اصلی اش دارد. روزنامه آبی ها استقلال را به عنوان خوش تیپ ترین تیم لیگ معرفی کرده و پیشنهاد داده از لباس آبی ها برای رژه کاوران ایران در المپیک استفاده شود.

روزنامه ۹۰ خبر داده خبر پرسپولیس به آمریکا قطعی شده است. این روزنامه همچنین احتمال آشتی برانکو و کی روش را به عنوان یکی دیگر از تیترهای برگزیده است.

ایران ورزشی مصاحبه ای اختصاصی با سردار آزمون پس از ماندن این بازیکن در روستوف دارد. ایران ورزشی در گزارشی به عملکرد ضعیف پلی یانسکی مدافع اوکراینی پرسپولیس اشاره داشته است. همچنین این روزنامه احتمال داده گولچ مدافع استرالیایی قرمزها هم از لیست این تیم کنار گذاشته شود. فرهاد ظریف هم پس از خط خوردن از جمع نفرات المپیکی والیبال عنوان کرده المپیک را از تلویزیون هم نگاه نمی کند.

شوت در صفحه یک، صحبت روز گذشته وزیر ورزش که عنوان کرده بود تیم ملی نباید در زمین شماره یک آزادی تمرین کند. شوت همچنین تیتر زده برانکو قول قهرمانی نمی دهد.

هدف تنها روزنامه ورزشی است که موضوع مهم لباس های بدظاهر کاروان ایران را تیتر یک خود کرده است. این روزنامه با مقایسه لباس ایران با چند کشور دیگر تیتر “المپشیک” را برگزیده است.

خبرورزشی دیگر روزنامه ای است که منتظر انتخاب بهترین های لیگ مانده بود. این روزنامه با توجه به انتخاب مهدی طارمی و امید ابراهیمی صحبت های این دو ستاره سرخابی را تیتر کرده است. خبرورزشی خبر داده محرومیت استقلال و رحمتی بخشیده نخواهد شد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت