پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 19469 3 مرداد 1395 ساعت [ 11:57 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

اسکولز : پوگبا در حد مسی و رونالدو نیست

هافبک پیشین شیاطین سرخ به مهاجم جدید شیاطین سرخ هشدار داد که باید به نسبت زمان حضورش در PSG بیشتر کار کند. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، پل اسکولز در اظهارنظری جدید در مورد مهاجم جدید شیاطین سرخ گفت: ما زلاتان را نمی‌شناسیم. او 34 ساله است و احتمالاً به‌مدت یک سال برای منچستریونایتد […]

هافبک پیشین شیاطین سرخ به مهاجم جدید شیاطین سرخ هشدار داد که باید به نسبت زمان حضورش در PSG بیشتر کار کند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، پل اسکولز در اظهارنظری جدید در مورد مهاجم جدید شیاطین سرخ گفت: ما زلاتان را نمی‌شناسیم. او 34 ساله است و احتمالاً به‌مدت یک سال برای منچستریونایتد بازی خواهد کرد. درست است، او بازیکنی آماده است. با وجود زلاتان، پاری‌سن‌ژرمن صاحب موقعیت‌های گلزنی زیادی می‌شد و گلزنی هم برای وی در لوشامپوینه کار آسانی بود، اما به‌نظرم او باید در منچستریونایتد تلاش بیشتری کند، بیشتر از کاری که در PSG می‌کرد.

وی همچنین در تمجید از هم‌تیمی پیشین خود که گفته می‌شود قرار است با رقم 105 میلیون پوند به منچستریونایتد بازگردد، اظهار داشت: پوگبا بازیکن مستعدی است و سابقه بازی با او را دارم. اگر نظر مرا در مورد پوگبا می‌خواهید، باید بگویم مدیربرنامه‌های او درخواست دریافت پول هنگفتی برای بازیکنی کرده که تنها یک یا دو بازی برای تیم اصلی منچستریونایتد در کارنامه‌اش دارد.

اسکولز افزود: قبول دارم که پوگبا در چند سال اخیر پیشرفت قابل‌توجهی کرده و دست به کارهای بزرگی زده است، اما به‌نظرم او در حال حاضر بازیکنی نیست که بیش از 100 میلیون پوند بیارزد. با این پول شما می‌توانید بازیکنی مثل رونالدو و مسی را به‌خدمت بگیرید که هر فصل بیش از 50 گل به‌ثمر برساند. پوگبا هنوز در آنها حد نیست.

هافبک پیشین شیاطین سرخ در پایان در خصوص هافبک جدید شیاطین سرخ اظهار داشت: خیلی بازی‌های هنریک مخیتاریان را ندیده‌ام، اما او بازیکن خوبی به‌نظر می‌آید.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت