پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 19477 3 مرداد 1395 ساعت [ 12:11 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مارادونا: رفتن ایگواین به یوونتوس دردناک است

اسطوره فوتبال آرژانتین جدا شدن هموطنش از تیم پیشین دوران بازیگری او را اتفاقی تلخ توصیف کرد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، دیه‌گو مارادونا اعتراف کرد از پیوستن گونسالو ایگواین به یوونتوس، اتفاقی که به نظر می‌رسد در شرف وقوع است، بسیار ناراحت شده و اینکه در دوران بازیگری او چنین جابه‌جایی‌هایی میان بازیکنان […]

اسطوره فوتبال آرژانتین جدا شدن هموطنش از تیم پیشین دوران بازیگری او را اتفاقی تلخ توصیف کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، دیه‌گو مارادونا اعتراف کرد از پیوستن گونسالو ایگواین به یوونتوس، اتفاقی که به نظر می‌رسد در شرف وقوع است، بسیار ناراحت شده و اینکه در دوران بازیگری او چنین جابه‌جایی‌هایی میان بازیکنان دو رقیب مستقیم صورت نمی‌گرفت.

گفته می‌شود که ایگواین در آستانه ترک ناپولی – تیم پیشین دوران بازیگری مارادونا – قرار دارد تا به یوونتوس ملحق شود. از قرار معلوم او حتی تست پزشکی‌اش را هم در شهر مادرید و در حضور جوزپه ماروتا و فابیو پاراتیچی، مدیر اجرایی و مدیر ورزشی باشگاه یوونتوس داده است و تا امضای قرارداد 94.7 میلیون یورویی‌اش که در واقع کل غرامت فسخ قراردادش با ناپولی است، فاصله زیادی ندارد.

مارادونا اما از این اتفاق چندان خوشحال نیست. او در صفحه رسمی‌اش در فیسبوک نوشت: موضوع انتقال ایگواین مرا آزار می‌دهد، چون او به رقیبی مستقیم مانند یوونتوس ملحق می‌شود، هرچند ما نمی‌توانیم او را هم مقصر بدانیم. هر بازیکنی نسبت به خودش مسئولیت‌هایی دارد و تمام این‌ها را باید زیر سر آن گربه‌های چاق تجارت که بیش از هم نیش‌شان باز شده است، دانست. در این بین هیچ کسی به هواداران فکر نمی‌کند.

مارادونا افزود: من از گفتن این جمله که امروزه به نظر می‌رسد یک تاجر خوب بودن بهتر از یک رئیس خوب بودن است، خسته شده‌ام. چنین اتفاقاتی در دوران بازیگری من رخ نمی‌داد. بدا به حال فیفا که هنوز در خواب است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت