پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 19479 3 مرداد 1395 ساعت [ 12:13 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بازگشت زودتر از موعد مسی به تمرینات پیش فصل بارسلونا

هاجم آرژانتینی تیم فوتبال بارسلونا زودتر به تعطیلات تابستانی‌اش پایان داد تا بتواند آبی‌و‌آناری‌پوشان کاتالونیا را در اردوی پیش فصل‌شان همراهی کند. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال بارسلونا به زودی به انگلیس سفر خواهد کرد تا اردوی پیش فصل تابستانی‌اش را آغاز کند و بعد از آن هم در دیداری دوستانه که […]

هاجم آرژانتینی تیم فوتبال بارسلونا زودتر به تعطیلات تابستانی‌اش پایان داد تا بتواند آبی‌و‌آناری‌پوشان کاتالونیا را در اردوی پیش فصل‌شان همراهی کند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال بارسلونا به زودی به انگلیس سفر خواهد کرد تا اردوی پیش فصل تابستانی‌اش را آغاز کند و بعد از آن هم در دیداری دوستانه که 6 روز دیگر در دوبلین برگزار خواهد شد به مصاف سلتیک خواهد رفت.

تصور می‌شد که در این بازی لیونل مسی حضور نداشته باشد اما مهاجم آرژانتینی آبی‌و‌اناری‌ها همه را غافلگیر کرده و گفته است می‌خواهد زودتر از زمان مقرر به تعطیلاتش پایان دهد تا تمرینات خود را زودتر آغاز کند. به این ترتیب او خواهد توانست در این بازی برای آبی‌و‌اناری‌ها به میدان برود.

مسی 29 ساله پس از سپری کردن یک تابستان پرمشغله و تلخ به همراه تیم ملی آرژانتین که در فینال کوپا آمه‌ریکا مغلوب شیلی شد، قرار بود تا ابتدای ماه آگوست یعنی 11 مرداد استراحت کند و پس از آن تمریناتش را آغاز کند اما او هم اکنون به بارسلونا برگشته و از لوئیس انریکه خواسته است که نام او را به فهرست 25 نفره بازیکنانش برای سفر به انگلیس اضافه کند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت