پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 19483 3 مرداد 1395 ساعت [ 12:23 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

رونالدو : شاید به بازی سوپرجام برسم

مهاجم پرتغالی تیم فوتبال رئال‌مادرید می‌گوید با اینکه احتمال رسیدنش به بازی سوپر جام اروپا بسیار کم است اما او شانس خود را برای انجام این کار امتحان می‌کند. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه مارکای اسپانیا باشگاه رئال‌مادرید تقریباً اطمینان دارد که کریستیانو رونالدو، مهاجم پرتغالی خود را به دلیل مصدومیتش […]

مهاجم پرتغالی تیم فوتبال رئال‌مادرید می‌گوید با اینکه احتمال رسیدنش به بازی سوپر جام اروپا بسیار کم است اما او شانس خود را برای انجام این کار امتحان می‌کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه مارکای اسپانیا باشگاه رئال‌مادرید تقریباً اطمینان دارد که کریستیانو رونالدو، مهاجم پرتغالی خود را به دلیل مصدومیتش در فینال یورو 2016 برای بازی سوپرجام اروپا و بازی برابر سویا در اختیار نخواهد داشت اما ستاره شماره 7 کهکشانی‌ها می‌گوید تا آخرین لحظه به بازی در این دیدار امیدوار می‌ماند.

گفته می‌شود که رونالدو به دلیل آسیب‌دیدگی فینال یورو 2016، نه تنها بازی برابر سویا که در تاریخ نهم آگوست (19 مرداد) برگزار می‌شود نخواهد رسید بلکه سه بازی اول کهکشانی‌ها در فصل جدید لالیگا را هم از دست می‌دهد.

خود رونالدو اما می‌گوید هنوز هم از بازی در سوپرجام اروپا قطع امید نکرده است. او گفت: من در حال سپری کردن دوره ریکاوری‌ام هستم و امیدوارم که در کوتاه‌ترین زمان ممکن برگردم. اگرچه عملاً شانسی برای بازی در سوپرجام اروپا ندارم اما زمانی که به مادرید برگردم دوباره وضعیتم را ارزیابی خواهم کرد.

رئال‌مادرید در بازی سوپرجام اروپا به عنوان قهرمان لیگ قهرمانان اروپا به مصاف سویایی می‌رود که قهرمان لیگ اروپا شد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت