پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 19501 4 مرداد 1395 ساعت [ 11:35 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

برد پرگل پاری سن ژرمن برابر اینتر در کاپ بین المللی باشگاهی

قهرمان فصل گذشته لوشامپیونه در اولین بازی خود در تورنمنت تدارکاتی جام قهرمانان بین‌الملی موفق شد از سد شاگردان روبرتو مانچینی بگذرد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، در چارچوب دیدارهای جام دوستانه قهرمانان بین‌المللی در آمریکای شمالی، تیم‌های فوتبال اینتر و پاری‌سن‌ژرمن بامداد امروز (دوشنبه) در شهر یوجین به مصاف هم رفتند که این […]

قهرمان فصل گذشته لوشامپیونه در اولین بازی خود در تورنمنت تدارکاتی جام قهرمانان بین‌الملی موفق شد از سد شاگردان روبرتو مانچینی بگذرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، در چارچوب دیدارهای جام دوستانه قهرمانان بین‌المللی در آمریکای شمالی، تیم‌های فوتبال اینتر و پاری‌سن‌ژرمن بامداد امروز (دوشنبه) در شهر یوجین به مصاف هم رفتند که این بازی را قهرمان فصل گذشته لوشامپیونه با نتیجه 3 بر یک به سود خود به پایان رساند.

در این دیدار برای پاری‌سن‌ژرمنی که هدایت آن را اونای امری به‌تازگی برعهده گرفته است، اوریر دو بار در دقایق 14 و 87 و کورزاوا در دقیقه 61 گلزنی کردند. تنها گل اینتر را هم استوان یووتیچ در دقایق تلف شده نیمه اول به‌ثمر رساند.

در این بازی مائورو ایکاردی غایب بزرگ ترکیب اینتر بود که این اتفاق احتمال به حقیقت پیوستن شایعه انتقال او به ناپولی را تقویت کرد. در غیاب او روبرتو مانچینی، استوان یووتیچ را در کنار رودریگو پالاسیو در خط حمله قرار داد که نفر اول گل تساوی نراتزوری را پس از گافی که سمیر هندانوویچ، دروازه‌بان اینتر داد و منجر به گل اول PSG شد، به‌ثمر رساند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت