پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 19505 4 مرداد 1395 ساعت [ 11:40 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

ماتیچ جایگزین احتمالی پوگبا در یوونتوس

طبق گزارش‌های منتشر شده هافبک چلسی جانشین پوگبا در یوونتوس خواهد شد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، رسانه‌های انگلیسی اعلام کردند با قطعی به‌نظر رسیدن جدایی پل پوگبا از یوونتوس، این باشگاه ایتالیایی هم به‌دنبال این است تا جانشین مناسبی برای هافبک فرانسوی خود پیدا کند. براساس این گزارش، قهرمان ایتالیا به‌دنبال این است […]

طبق گزارش‌های منتشر شده هافبک چلسی جانشین پوگبا در یوونتوس خواهد شد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، رسانه‌های انگلیسی اعلام کردند با قطعی به‌نظر رسیدن جدایی پل پوگبا از یوونتوس، این باشگاه ایتالیایی هم به‌دنبال این است تا جانشین مناسبی برای هافبک فرانسوی خود پیدا کند.

براساس این گزارش، قهرمان ایتالیا به‌دنبال این است تا بخشی از پولی را که از راه فروش هافبک فرانسوی خود به‌دست می‌آورد، صرف خرید نمانیا ماتیچ، هافبک صربستانی چلسی کند. گزارش‌ها حاکی از آن است که یوونتوس با این بازیکن به‌طور مرتب در ارتباط است تا در زمان مناسب او را به تورین بیاورد.

ماتیچ که بین سال‌های 2009 تا 2001 در چلسی عضویت داشت، در سال 2014 مجدداً از بنفیکا به آبی‌پوشان لندنی پیوست. این هافبک 27 ساله که در فصل اخیر 42 بازی برای چلسی در رقابت‌های مختلف انجام داده، هنوز مشخص نیست که جایی در برنامه‌های این فصل آنتونیو کونته، سرمربی جدید چلسی دارد یا خیر.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت