پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 19507 4 مرداد 1395 ساعت [ 11:42 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

رونی : بعد ازبازنشستگی سرمربی خواهم شد

کاپیتان شیاطین سرخ و تیم ملی انگلیس اعلام کرد بعد از آویزان کردن کفش‌هایش ممکن است وارد عرصه مربیگری شود. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، وین رونی می‌گوید پس از پایان دوران بازیگری‌اش نمی‌خواهد از مستطیل سبز فاصله بگیرد و به‌همین دلیل وقتی کفش‌هایش را آویزان کرد، به مربیگری روی خواهد آورد، کاری که […]

کاپیتان شیاطین سرخ و تیم ملی انگلیس اعلام کرد بعد از آویزان کردن کفش‌هایش ممکن است وارد عرصه مربیگری شود.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، وین رونی می‌گوید پس از پایان دوران بازیگری‌اش نمی‌خواهد از مستطیل سبز فاصله بگیرد و به‌همین دلیل وقتی کفش‌هایش را آویزان کرد، به مربیگری روی خواهد آورد، کاری که در حال حاضر دوره‌های آموزشی آن را برای دریافت مدرکش سپری می‌کند.

رونی 30 ساله که سال 2002 اولین بازی‌اش را در لیگ برتر انگلیس به همراه اورتون انجام داد، تا الان بیش از 600 بار در این رقابت‌ها به میدان رفته است، اما او پس از تمام شدن دوران بازیگری‌اش هم قصد ندارد دنیای فوتبال را ترک کند.

کاپیتان شیاطین سرخ در یک مصاحبه در فیس‌بوک با هم‌‌تیمی‌اش اشلی یانگ اظهار داشت: دوست دارم بعد از پایان دوران بازیگری‌ام مربیگری کنم. فوتبال بازی کردن کاری است که من در تمام زندگی‌ام انجام داده‌ام. من الان هم در حال سپری کردن دوره‌های آموزشی مربیگری هستم تا اگر امکانش باشد، در پایان دوران بازیگری‌ام، این دوره‌ها هم تمام شده باشد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت