پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 19512 4 مرداد 1395 ساعت [ 11:50 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

جشن ازدواج گرت بیل در نیویورک برگزار می شود

مهاجم ولزی تیم فوتبال رئال مادرید برنامه مراسم ازدواجش را به‌خاطر شرایطی که پدر نامزدش دارد، تغییر داده است. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه سان، گرث بیل که چندی پیش از نامزد خود برای آغاز رسمی زندگی مشترک‌شان پاسخ مثبت گرفت، قصد دارد لطف بزرگی در حق پدر او […]

مهاجم ولزی تیم فوتبال رئال مادرید برنامه مراسم ازدواجش را به‌خاطر شرایطی که پدر نامزدش دارد، تغییر داده است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه سان، گرث بیل که چندی پیش از نامزد خود برای آغاز رسمی زندگی مشترک‌شان پاسخ مثبت گرفت، قصد دارد لطف بزرگی در حق پدر او انجام دهد و به‌خاطر او مراسم ازدواجش را در شهر نیویورک برگزار کند.

مارتین رایس جونز، پدر همسر بیل به جرم کلاهبرداری دو میلیون یورویی از 250 نفر در یکی از زندان‌های نیویورک حبس است، اما ظاهراً او در صورتی که رفتار مناسبی داشته باشد، می‌تواند برای مراسم دخترش یک هفته مرخصی بگیرد هرچند که اجازه خارج شدن از نیویورک را ندارد و به‌همین دلیل مهاجم رئال مادرید و همسرش تصمیم دارند که مراسم ازدواج‌شان را در این شهر بگیرند تا پدر نامزد مهاجم رئال نیز بتواند در آن شرکت داشته باشد.

یکی از منابع نزدیک به بیل 27 ساله گفت: گرث از کودکی در کنار مارتین (پدر نامزدش) بزرگ شده، او را می‌شناسد و آنها با هم رابطه صمیمانه‌ای دارند. مسلماً بیل و «اِما» دوست داشتند که مراسم عروسی‌شان را در ولز برگزار کنند، اما برای آنها مهم بود که مارتین نیز در مراسم‌شان حضور داشته باشد.

به این ترتیب بیل مراسم ازدواجش را در کشوری برگزار می‌کند که تیم باشگاهی‌‌اش هم این روزها برای برگزاری اردوی تابستانی پیش‌فصلش در آنجا به‌سر می‌برد. کهکشانی‌ها پنجشنبه هفته جاری در اولین بازی تدارکاتی‌شان در جام قهرمانان بین‌المللی به مصاف پاری‌سن‌ژرمن می‌روند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت