پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 19517 4 مرداد 1395 ساعت [ 11:55 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

کاریکاتور روز : مسی و نقره ای کردن موهایش وقتی در تورنمنت ها نیز نقره می گیرد

سایت تیفوسی : تغییر رنگ موهای ستاره بارسلونا به نقره‌ای، رنگی که او در تابستان دو سال اخیر زیاد مقابل چشمانش دیده است (اولی مدال نایب قهرمانی تیم ملی کشورش در جام جهانی 2014 با قبول شکست در فینال برابر آلمان بود و پس از آن مدال دو نایب قهرمانی در کوپا آمه‌ریکا که با […]

سایت تیفوسی : تغییر رنگ موهای ستاره بارسلونا به نقره‌ای، رنگی که او در تابستان دو سال اخیر زیاد مقابل چشمانش دیده است

(اولی مدال نایب قهرمانی تیم ملی کشورش در جام جهانی 2014 با قبول شکست در فینال برابر آلمان بود و پس از آن مدال دو نایب قهرمانی در کوپا آمه‌ریکا که با قبول باخت برابر شیلی رقم خورد) سوژه جدید عمر مؤمنی، کاریکاتوریست سایت گل بوده است.

در این کاریکاتور مؤمنی، گونسالو ایگواین مهاجم تیم ملی آرژانتین که در نقش آرایشگر به تصویر کشیده شده را مسبب ناکامی‌های مسی در رده ملی طی دو سال اخیر دانسته است. او کسی بود که در سه حضور اخیر آلبی‌سلسته در فینال‌ها موقعیت‌های مسلم گلزنی فراوانی را به هدر داد. مؤمنی همچنین آرتورو ویدال در تیم ملی شیلی و ماریو گوتسه – دو بازیکنی که مسبب پیروزی شیلی و آلمان برابر آرژانتین شدند – را در حال تمسخر کاپیتان آلبی‌سلسته کشیده و روی دست مسی نیز واژه نقره را برای اشاره به محکومیت او برای کسب عناوین نایب قهرمانی متوالی درج کرده است.

در زیر کاریکاتور جدید مؤمنی را مشاهده می‌کنید:

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت