پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 19555 4 مرداد 1395 ساعت [ 21:48 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پورموسوی : نتیجه خوبی برابر تراکتور بدست اوردیم

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: با توجه به اینکه محل بازی عوض شده بود و معلوم نبود در کجا به میدان می‌رویم ذهنمان درگیر این مسئله شد. سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود ، سید سیروس پورموسوی بعد از تساوی ۲ بر ۲ تیمش مقابل تراکتورسازی در هفته اول لیگ برتر، گفت: با توجه […]

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: با توجه به اینکه محل بازی عوض شده بود و معلوم نبود در کجا به میدان می‌رویم ذهنمان درگیر این مسئله شد.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود ، سید سیروس پورموسوی بعد از تساوی ۲ بر ۲ تیمش مقابل تراکتورسازی در هفته اول لیگ برتر، گفت: با توجه به اینکه محل بازی عوض شده بود و معلوم نبود در کجا به میدان می‌رویم ذهنمان درگیر این مسئله شد. به تهران آمدیم و سپس با درخواست تراکتورسازی به تبریز آمدیم. به خاطر سازمان لیگ و مردم تبریزی به این مسئله رضایت دادیم. بازی اول همیشه حساس است و از اینکه مقابل تراکتورسازی امتیاز گرفتیم راضی هستیم.

وی افزود: یکی از موفقیت‌های ما در فصل جاری حفظ اسکلت اصلی تیم در سال قبل است، ما سعی کردیم از بازیکنان جوان و بومی استفاده کنیم و امسال هم بیش‌تر از لیگ‌یک بازیکن گرفتیم. یکی از دلایل موفقیت ما اعتماد به جوانان است، به دنبال اسم و رسم نیستیم، ثابت کردیم می‌توان با بازیکنان جوان هم موفق شد و تلاش موثرتر از نام‌هاست.

سرمربی استقلال خوزستان در مورد اینکه تیمش ارزان بسته شده است، خاطرنشان کرد: سال گذشته قراردادهای ما زیر ۳۰۰ میلیون بود، امسال محمد طیبی کاپیتان تیم بالاترین دریافتی را داشته که ۷۰۰ میلیون بوده است.

پورموسوی در پاسخ به این سوال که آیا امسال هم به دنبال قهرمانی هستند، تأکید کرد: ما می‌خواهیم سال خوبی داشته باشیم و اگر شرایط مهیا شد، قهرمان شویم. اکنون تمام ذهن‌مان روی قهرمانی نیست، ما تلاش کردیم بعد از سوپرجام با شادابی به میدان بیاییم، گل زودهنگام کارمان را سخت کرد، اما همین که دو بار بازی باخته را به تساوی رساندیم، خوب است. تراکتورسازی هم با جذب بازیکنان بزرگ یکی از مدعیان است.

وی در مورد کیفیت زمین تبریز، عنوان کرد: هر تیمی به جز استقلال خوزستان قبول نمی‌کرد در این زمین بازی کند، متأسفانه مواردی در بازی بود که چندان رسمی نیست، مثلاً پشت نیمکت تیم میهمان نباید هوادار بنشیند. ما به دنبال فوتبال سالم هستیم، به همین خاطر تنشی به وجود نیاوردیم و به احترام مردم تبریز در این ورزشگاه بازی کردیم.

سرمربی استقلال خوزستان درمورد اینکه گفته می‌شود مربی گلرهای این تیم به هواداران بی‌احترامی کرده است، اگر این اتفاق افتاده باشد، برخورد می‌کنیم، اما این زمین برای لیگ برتر مناسب نیست، همین‌که تلاش شد زمین برای بازی مهیا شود، باید از مسئولان تشکر کرد.

پورموسوی در مورد اینکه از سوی هواداران تراکتورسازی تشویق شد، اظهار داشت: ما با مردم مشکلی نداریم و به احترام هواداران به تبریز آمدیم، بابت تشویق شدنم هم از آنها تشکر می‌کنم و اگر بازهم مجبور شویم در این زمین بازی کنیم، می‌پذیرم.

وی درباره قدرت گرفتن فوتبال تبریز و اهواز یادآور شد: در این چند سال تمام تلاش‌مان را کردیم که فوتبال را از تهران خارج کنیم، تبریز اکنون سه تیم در لیگ دارد و خوزستان هم سه نماینده دارد. استان‌های بزرگ ظرفیت فوتبالی بالایی دارند و باید با تلاش بیش‌تر فوتبال را از تهران خارج کنیم.

سرمربی استقلال خوزستان درمورد وضعیت تیمش برای حضور در آسیا خاطرنشان کرد: می‌خواهیم سال خوبی داشته باشیم، پس حواسمان به آسیا هست، تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که نماینده شایسته‌ای باشیم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت