پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 19558 4 مرداد 1395 ساعت [ 22:02 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

گل‌محمدی: سزاوار باخت نبودیم

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: از شاگردانم دلخور نیستم چرا که آنها همه تلاش‌شان را برای نباختن انجام دادند. سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، یحیی گل‌محمدی پس از شکست 2 بر یک تیمش سیاه‌جامگان گفت: از عملکرد شاگردانم دلخور نیستم چرا که آنها همه تلاش خود را انجام دادند و ما هر […]

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: از شاگردانم دلخور نیستم چرا که آنها همه تلاش‌شان را برای نباختن انجام دادند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، یحیی گل‌محمدی پس از شکست 2 بر یک تیمش سیاه‌جامگان گفت: از عملکرد شاگردانم دلخور نیستم چرا که آنها همه تلاش خود را انجام دادند و ما هر کاری انجام دادیم جز گل زدن.

وی افزود: در این دیدار شایسته پیروزی بودیم و شانس‌های زیادی برای گل زدن داشتیم اما از آنها استفاده نکردیم. در کل از عملکرد شاگردانم رضایت دارم اما فقط در زدن ضربات آخر ناموفق بودیم و برتری کاملی نسبت به حریف داشتیم. این را هم بگویم که دروازه‌بان حریف نقش مهمی در کسب پیروزی برای آنها داشت.

سرمربی ذوب‌آهن با تمجید از شاگردانش خاطرنشان کرد: از لحاظ تاکتیکی بازی خوبی انجام دادیم و ارسال‌های خیلی خوبی در کناره‌ها داشتیم، در ایجاد موقعیت هم موفق عمل کردیم و فقط ضربات آخر را خوب نزدیم. اگر توپ‌های‌مان گل می‌شد نتیجه پایانی خیلی متفاوت بود.

گل‌محمدی درباره اتلاف وقت بازیکنان سیاه‌جامگان تصریح کرد: متاسفانه بازیکنان حریف در چند صحنه سعی در اتلاف وقت داشتند.

وی درباره مشکلات تیمش گفت: مشکل خاصی نداشتیم و فقط تنها دغدغه ما غیبت قاسم حدادی‌فر بود که متاسفانه این بازیکن را چند ماه در اختیار نخواهیم داشت.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت