پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 19566 4 مرداد 1395 ساعت [ 22:43 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

نکونام : در تیم ملی سمتی ندارم که در موردش صحبت کنم

کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: بابت تجلیل باشگاه نفت از شخص دایی و این باشگاه ممنونم و اعتقادم این است که تجلیل اینچنینی بهتر از تشریفات بادکنکی است. سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، جواد نکونام در مورد تجلیل باشگاه نفت از وی در حاشیه دیدار استقلال – نفت تهران در […]

کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: بابت تجلیل باشگاه نفت از شخص دایی و این باشگاه ممنونم و اعتقادم این است که تجلیل اینچنینی بهتر از تشریفات بادکنکی است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، جواد نکونام در مورد تجلیل باشگاه نفت از وی در حاشیه دیدار استقلال – نفت تهران در جمع خبرنگاران گفت: خوشحالم از اینکه این کار انجام شد و از باشگاه نفت و شخص علی دایی تشکر می‌کنم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا باشگاه استقلال هم نقشی در دعوت او به ورزشگاه داشته است، گفت: نه به هیچ عنوان. شخص علی دایی با من تماس گرفت و اعلام  کرد، قصد دارند از من تقدیر کنند.

نکونام در واکنش به این سؤال که آیا انتظار نداشت باشگاه استقلال هم از او تقدیر کند، گفت: نه من موقع رفتن از استقلال همه انتظارات را نیز با خود بردم.

کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان درباره موضوع همکاری‌اش با تیم ملی نیز گفت: من در این مورد حرفی ندارم، چرا که در تیم ملی هیچ سمت و نقشی ندارم.

وی در پاسخ به پرسش خبرنگار دیگری مبنی بر اینکه جلسه‌اش با مسئولان فدراسیون چه نتیجه‌ای در پی داشت، گفت: هر موقع جلسه‌ای انجام شد و نتیجه‌ای در بر داشت در مورد آن حرف خواهم زدم، تا زمانی هم که چیزی قطعی نشده راجع به آن صحبت نمی‌کنم.

نکونام درباره نوع تجلیلی که از او صورت گرفت، نیز یادآور شد: این نوع تجلیل کردن خیلی بهتر از تشریفات بادکنکی است. جا دارد در اینجا از علی دایی هم تشکر کنم. او هم‌بازی و سرمربی من بوده است و یکی از اسطوره‌های فوتبال ایران به شمار می‌رود. خود او چنین مراسمی را ترتیب داد و من از او و باشگاه نفت تشکر می‌کنم.

وی همچنین در خصوص عدم حضور تماشاگران در ورزشگاه آزادی نیز تصریح کرد: واقعاً جای هواداران استقلال امروز در ورزشگاه خالی بود.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت