پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 19581 5 مرداد 1395 ساعت [ 10:59 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

رکوردشکنی بارسلونا در کسب درآمد

باشگاه بارسلونا از لحاظ کسب درآمد به رکوردی جدیدی رسید و امیدوار است که تا پنج سال آینده آن را به رقمی نجومی برساند. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، قهرمان فصل گذشته لالیگا اعلام کرده است که درآمد خالص فصل گذشته‌اش (پس از پرداخت مالیات) 29 میلیون یورو بوده و اینکه مجموع کل درآمدهایش  […]

باشگاه بارسلونا از لحاظ کسب درآمد به رکوردی جدیدی رسید و امیدوار است که تا پنج سال آینده آن را به رقمی نجومی برساند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، قهرمان فصل گذشته لالیگا اعلام کرده است که درآمد خالص فصل گذشته‌اش (پس از پرداخت مالیات) 29 میلیون یورو بوده و اینکه مجموع کل درآمدهایش  در آن فصل به رکوردی جدیدی رسیده است.

طبق اعلام باشگاه بارسلونا، آبی‌و‌اناری‌ها در فصل 16-2015 رکورد 679 میلیون یورو درآمد را برجای گذاشته‌اند و قهرمان اسپانیا امیدوار است که این رقم را تا سال 2021 به یک میلیارد یورو برساند.

بارسایی‌ها روز دوشنبه اعداد و ارقام مربوط به درآمدهای‌شان در فصل گذشته را منتشر کردند که طبق آن از افزایش قابل توجه رقمی که در ابتدا برای این حوزه تخمین زده بودند، خبر دادند. آنها اما امیدوارند که در ادامه برنامه استراتژیکی که برای کسب درآمد دارند، برنامه‌ای که مرمت و نوسازی ورزشگاه نیوکمپ و محیط اطراف آن را نیز شامل می‌شود، درآمدشان را به یک میلیارد دلار برسانند.

باشگاه بارسلونا همچنین اعلام کرده است که اعضای هیئت مدیره این باشگاه به پیشنهاد تمدید یکساله قرارداد همکاری تجاری‌ با شرکت خطوط هوایی قطر، اسپانسر پیراهن آبی‌و‌‌اناری‌ها رأی مثبت داده‌اند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت