پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 19585 5 مرداد 1395 ساعت [ 11:03 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مرور روزنامه های ورزشی امروز 5 مرداد 95

روزنامه های ورزشی امروز سه شنبه(۵ مرداد) بازی استقلال را به عنوان تیتر اصلی خود برگزیدند و نیم نگاهی هم به بازی امروز پرسپولیس-سایپا دارند. اکثر روزنامه از کیفیت بازی استقلال مقابل نفت راضی نبودند و تیترهایی انتقادآمیز انتخاب کردند. سایت تیفوسی : خبرورزشی امروز هم صفحه نخستی با دو نیمه قرمز و آبی دارد. […]

روزنامه های ورزشی امروز سه شنبه(۵ مرداد) بازی استقلال را به عنوان تیتر اصلی خود برگزیدند و نیم نگاهی هم به بازی امروز پرسپولیس-سایپا دارند. اکثر روزنامه از کیفیت بازی استقلال مقابل نفت راضی نبودند و تیترهایی انتقادآمیز انتخاب کردند.

سایت تیفوسی : خبرورزشی امروز هم صفحه نخستی با دو نیمه قرمز و آبی دارد. در بخش آبی به تساوی استقلال اشاره شده و در بخش قرمز از قول برانکو تیتر زده شده که این بازی سخت ترین بازی پرسپولیس است.

گل هم عکس شوخی منصوریان با دایی را عکس یک کرده است.”منصوریان از نفت دررفت” تیتر گل است. گل تیتر زده پس از اشتباه کنعانی زادگان در بازی دیروز پرسپولیسی ها گفتند که “آقای کنعانی ممنون که با ما نماندی”.

ابرارورزشی هم نتایج بازی های دیروز لیگ برتر را روی صفحه یک خود آورده است و تیتر زده “دایی زهر چشم گرفت”

شوت ورزشی شدیدا از کیفیت بازی دیشب ناراضی بوده و تیتر زده:”افتضاحیه”

پیروزی قاعدتا به استقبال بازی اول پرسپولیس رفته و تیتر زده “هواداران جام می خواهند” روزنامه قرمزها خبر داده امروز صادق محرمی و محمد آرام طبع در ترکیب پرسپولیس قرار می گیرند.

استقلال جوان با تیتر “بوی نفت اشتهای استقلال را کور کرد” به تساوی دیشب استقلال پرداخت.

روزنامه ۹۰ برای بازی دیشب تیتر زده”داش علی ها حریف هم نشدند”این روزنامه در گزارشی هم به ادعای یک ایجنت درباره پورسانت گرفتن کارلوس کی روش پرداخته است.

ایران ورزشی هم از کیفیت بازی استقلال انتقاد کرده و عنوان “خالی” را برای آن برگزیده است.

هدف هم اعتقاد دارد بازی استقلال سرد بوده و تیتر زده”استقلال همچنان در یخ”.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت