پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 19605 5 مرداد 1395 ساعت [ 21:03 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

هیگواین با 90 میلیون یورو به یوونتوس پیوست

آقای گل فصل گذشته سری آ در گرانترین انتقال تاریخ این لیگ به یوونتوس ملحق شد. به گزارش وبسایت نود، سازمان لیگ ایتالیا در وبسایت خودش انتقال گونزالو هیگواین آرژانتینی از ناپولی به یوونتوس را تایید کرد تا این بازیکن بدین ترتیب سومین بازیکن گران تاریخ دنیای فوتبال شود. این انتقال پس از پرداخت نیمی […]

آقای گل فصل گذشته سری آ در گرانترین انتقال تاریخ این لیگ به یوونتوس ملحق شد.

به گزارش وبسایت نود، سازمان لیگ ایتالیا در وبسایت خودش انتقال گونزالو هیگواین آرژانتینی از ناپولی به یوونتوس را تایید کرد تا این بازیکن بدین ترتیب سومین بازیکن گران تاریخ دنیای فوتبال شود.

این انتقال پس از پرداخت نیمی از رقم فسخ قرارداد این بازیکن به ارزش ۹۰ میلیون یورو توسط یوونتوس نهایی شد. این باشگاه باقیمانده رقم فسخ قرارداد را می تواند سال آینده به ناپولی پرداخت کند.

هیگواین ۲۸ ساله که فصل گذشته در سری آ توانست ۳۶ گل بثمر برساند قراردادی ۴ ساله با یوونتوس امضا کرده و سالیانه ۷،۵ میلیون یورو دستمزد دریافت خواهد کرد.

هیگواین که در سال ۲۰۱۳ از رئال مادرید به ناپولی پیوست در ۱۴۶ بازی که برای این باشگاه انجام داد موفق شد ۹۱ گل بثمر برساند. این مهاجم آرژانتینی با این تیم فاتح جام حذفی ایتالیا و سوپر کاپ ایتالیا هم شد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت