پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 19607 5 مرداد 1395 ساعت [ 21:11 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

گسترش فولاد 0 – 0 پیکان

هفته اول شانزدهمین دوره مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور با تساوی تیم‌های گسترش فولاد تبریز و پیکان تهران پیگیری شد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، در چارچوب هفته اول شانزدهمین دوره رقابت‌های فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت 18:15 امروز (سه‌شنبه) یک دیدار در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز بین دو تیم گسترش […]

هفته اول شانزدهمین دوره مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور با تساوی تیم‌های گسترش فولاد تبریز و پیکان تهران پیگیری شد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، در چارچوب هفته اول شانزدهمین دوره رقابت‌های فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت 18:15 امروز (سه‌شنبه) یک دیدار در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز بین دو تیم گسترش فولاد تبریز و پیکان به قضاوت پیام حیدری برگزار شد که در پایان به نتیجه تساوی بدون گل انجامید.

این دیدار در نیمه اول با فشار تیم میزبان همراه بود، اما بی‌دقتی مهاجمان گسترش فولاد مانع از آن شد تا آبی‌پوشان تبریزی به گل برسند. نیمه اول با تساوی بدون گل طرفین به اتمام رسید در حالی که پیکان در این نیمه بیشتر حالت تدافعی به خود گرفته بود.

در نیمه دوم شرایط دچار تغییر شد و این پیکان بود که حملات خود روی دروازه میزبان را طراحی کرد، ولی این تیم نیز در زمان حمله زهردار ظاهر نشد تا از حدود دقیقه 60، بازی به تعادل کشیده شود. گسترشی‌ها که عطش بیشتری برای پیروزی از خود نشان می‌دادند، دو فرصت بسیار خوب دیگر را در ادامه بازی از دست دادند تا این بازی نه‌چندان زیبا با تساوی بدون گل خاتمه یابد.

گفتنی است لئون هاراپتیان،‌ حامد شیری و سیاوش یزدانی از پیکان و داریوش شجاعیان و محمدرضا خلعتبری از گسترش فولاد از داور بازی کارت زرد دریافت کردند.

روز گذشته نیز سه بازی از چهار دیدار ابتدایی هفته اول لیگ شانزدهم با نتیجه تساوی به اتمام رسیده بود.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت