پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 19616 5 مرداد 1395 ساعت [ 22:54 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

فولاد 1 – 2 ماشین سازی ، شروع شگفتی آفرین تیم خطیبی

با شکست فولاد خوزستان مقابل تیم تازه لیگ برتری شده ماشین‌سازی تبریز در اهواز، سومین شگفتی لیگ برتر در هفته اول رقم خورد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، در ادامه هفته اول از شانزدهمین دوره لیگ برتر از ساعت 20:45 امشب (سه‌شنبه) فولاد خوزستان در اهواز میزبان ماشین سازی تبریز بود و در نهایت […]

با شکست فولاد خوزستان مقابل تیم تازه لیگ برتری شده ماشین‌سازی تبریز در اهواز، سومین شگفتی لیگ برتر در هفته اول رقم خورد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، در ادامه هفته اول از شانزدهمین دوره لیگ برتر از ساعت 20:45 امشب (سه‌شنبه) فولاد خوزستان در اهواز میزبان ماشین سازی تبریز بود و در نهایت این دیدار را با نتیجه 2 بر یک به میهمان خود واگذار کرد.

این دیدار در نیمه اول، چندان جذاب نشد و دو تیم بیشتر یکدیگر را محک می زدند. از سوی دیگر گرمای هوا تاثیر منفی روی عملکرد تیم ها داشت.

در نیمه دوم بازی جان تازه‌ای گرفت و دو تیم، حملات بیشتری را روی دروازه یکدیگر طراحی کردند. فولادی‌ها در ابتدا توسط میلاد بدرقه در دقیقه 54 به گل رسیدند اما 2 دقیقه بعد سامان نریمان جهان گل خورده را جبران کرد و بازی را به تساوی کشید. در دقیقه 63، ماشین سازی گل دوم را نیز توسط امین قاسمی‌نژاد به ثمر رساند و کار را تمام کرد.

فولادی‌ها برای فرار از شکست خانگی، فشار حملات‌شان را افزایش دادند و حتی در دقیقه 81 از حریف پنالتی گرفتند اما اکبر ایمانی این ضربه را به راحتی از دست داد تا دست فولاد از رسیدن به گل کوتاه بماند.

با این نتیجه،‌ماشین‌سازان سومین شگفتی لیگ را پس از شکست ذوب آهن مقابل سیاه جامگان و باخت خانگی سپاهان برابر پدیده رقم زدند.

حق‌وردی داور این دیدار به عبدالله کرمی و عبدالله ناصری از فولاد و سامان نریمان جهان از ماشین‌سازی کارت زرد نشان داد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت