پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 19643 6 مرداد 1395 ساعت [ 11:26 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

انتقاد تند توتی از هیگواین

اسطوره باشگاه آ اس رم به انتقاد از گران ترین بازیکن تاریخ سری آ پرداخت. سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، فرانچسکو توتی درباره انتقال جنجالی گونزالو هیگواین از ناپولی به یوونتوس با رقم ۹۰ میلیون یورو به نشریه گازتا دلو اسپورت گفته:”فوتبالیست های امروزی مثل عشایر خانه بدوش هستند. آن ها به جای قلب […]

اسطوره باشگاه آ اس رم به انتقاد از گران ترین بازیکن تاریخ سری آ پرداخت.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، فرانچسکو توتی درباره انتقال جنجالی گونزالو هیگواین از ناپولی به یوونتوس با رقم ۹۰ میلیون یورو به نشریه گازتا دلو اسپورت گفته:”فوتبالیست های امروزی مثل عشایر خانه بدوش هستند. آن ها به جای قلب شان به دنبال پول می روند. تعداد کمی از ورزشکاران به حرف قلب شان گوش می دهند. آن ها ترجیح می دهند به تیم دیگری بروند تا جام بدست بیاورند و پول بیشتری کسب کنند.

فوتبال تغییر زیادی کرده، الان همه چیز درباره پول است. بازیکنان دائما تیم شان را عوض می کنند تا پول بیشتری کسب کنند. فوتبال امروزی بیشتر از شور و علاقه درباره پول است. مردم به ورزشگاه می روند تا لذت ببرند و بازی بازیکنانی که همیشه در تیم شان باقی خواهند ماند را تماشا کنند. آن ها انتظار دارند که مورد خیانت قرار نگیرند.

فقط به اتفاقی که برای هیگواین رخ داد نگاه کنید. ناپولی را رها کرد تا به یوونتوس برود. این فاجعه است. ظاهر این اتفاق برای بازیکنان خارجی عادی است. این یک مشکل ذهنیتی است. همه خارجی ها شبیه مارادونا نیستند.”

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت