پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 19650 6 مرداد 1395 ساعت [ 11:38 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

قرارداد دوساله ازمون با روستوف ثبت شد

ملی پوش ایرانی پس از صدور رأی نهایی در پرونده شکایتش از باشگاه روبین‌کازان قرارداد جدید دو ساله‌ای با روستوف منعقد کرد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، علی اوزدنوف، عضو هیئت مدیره باشگاه روستوف روسیه خبر عقد قرارداد دو ساله سردار آزمون را تایید کرد. سردار آزمون پس از یک و فصل نیم بازی […]

ملی پوش ایرانی پس از صدور رأی نهایی در پرونده شکایتش از باشگاه روبین‌کازان قرارداد جدید دو ساله‌ای با روستوف منعقد کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، علی اوزدنوف، عضو هیئت مدیره باشگاه روستوف روسیه خبر عقد قرارداد دو ساله سردار آزمون را تایید کرد.

سردار آزمون پس از یک و فصل نیم بازی قرضی در روستوف ماه گذشته راهی روبین کازان شد و پس از شرکت در چند جلسه تمرینی این تیم خواستار پیوستن دوباره خود به جمع شاگردان بردیف شد، اما کازانی‌ها مخالف این انتقال بودند.

پس از شکایت باشگاه روبین کازان به فدراسیون فوتبال روسیه و صدور رأی به نفع آنها، آزمون شکایت خود را به فیفا ارائه داد تا طبق مفاد قراردادش بتواند با پرداخت مبلغ تعیین شده‌ای به روستوف بازگردد.

فیفا نیز در نهایت در پرونده ملی پوش ایرانی و باشگاه روبین کازان رای فدراسیون فوتبال روسیه را رد کرد و حق را به سردار آزمون داد. این مهاجم 21 ساله ایرانی در نهایت با عقد قرارداد دو ساله رسما به تیم روستوف پیوست.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت