سرزمین اچ دی ads
خانه / فوتبال ایران / پروین: هوادار حق دارد از پرسپولس جام بخواهد

پروین: هوادار حق دارد از پرسپولس جام بخواهد

سرمربی اسبق تیم فوتبال پرسپولیس و تیم ملی فوتبال ایران گفت: امیدوارم پرسپولیس قهرمان شود و هوادارانش را شاد کند.

سایت تیفوسی علی پروین اسطوره باشگاه پرسپولیس در گفتگو با سایت برنامه نود درباره مسابقات هفته اول لیگ گفت: بازی پرسپولیس را دیدم، مهم ترین چیز در این بازی انگیزه بالای بازیکنان برای بردن بود. پرسپولیس سال گذشته با تفاضل گل قهرمان نشد و امسال انگیزه زیادی برای جبران دارد. امیدوارم اتفاقات خوبی بیفتد چون هواداران از این تیم توقع رسیدن به جام را دارند و حق دارند بخواهند قهرمان شود.

وی ادامه داد: هفته اول بازی ها تیم ها به خاطر بدنسازی افت دارند و کمی طول می کشد در شرایط بازی قرار بگیرند و مهم این بود پرسپولیس در هفته اول به سه امتیاز برسد. من از اول به نتیجه بازی های تدارکاتی اهمیت نمی دادم و منتظر بودم شکل تیم را ببینم.  مشخص است پرسپولیس در خط جلو  تغییراتی نداشته و فقط یک بازیکن که امیری بود به ترکیب اصلی رسیده بود اما در خط دفاع تغییر زیادی داشته و باید ببینیم هماهنگ می شوند یا نه.

پروین درباره عملکرد استقلال گفت: استقلال در این بازی شرایط همیشگی را نداشت و آن هم به خاطر بدنسازی بود و قطعا آنها هم تیم پرمهره و پرتماشاگری هستند و شرایطشان بهتر می شود. اما تیم نفت خیلی خوب کار کرد و موقعیت های زیاد داشت و به آقای دایی باید تبریک بگویم. در این مدت کوتاهی که داشته تیمش را خیلی خوب جمع کرده و همه را غافلگیر کرد.

پروین در پایان درباره تیم سایپا مقابل پرسپولیس گفت: حسین آقا از مربی های خوب لیگ است و از دوستان ما است و برایش آرزوی موفقیت می کنم. الان دقیق نمی شود قضاوت کرد اما به هر حال امیدوارم پرسپولیس قهرمان شود و هوادارانش را شاد کند.

درباره admin

من امیر لقمان ،با تجربه چندین ساله فعالیت در زمینه رسانه های هواداری فوتبالی با سایت تیفوسی که مرجع هواداران متعصب فوتبال است در خدمت شما سروران هستم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *