خانه / اخبار فوتبال ایران / پروین: هوادار حق دارد از پرسپولس جام بخواهد

پروین: هوادار حق دارد از پرسپولس جام بخواهد

سرمربی اسبق تیم فوتبال پرسپولیس و تیم ملی فوتبال ایران گفت: امیدوارم پرسپولیس قهرمان شود و هوادارانش را شاد کند.

سایت تیفوسی علی پروین اسطوره باشگاه پرسپولیس در گفتگو با سایت برنامه نود درباره مسابقات هفته اول لیگ گفت: بازی پرسپولیس را دیدم، مهم ترین چیز در این بازی انگیزه بالای بازیکنان برای بردن بود. پرسپولیس سال گذشته با تفاضل گل قهرمان نشد و امسال انگیزه زیادی برای جبران دارد. امیدوارم اتفاقات خوبی بیفتد چون هواداران از این تیم توقع رسیدن به جام را دارند و حق دارند بخواهند قهرمان شود.

وی ادامه داد: هفته اول بازی ها تیم ها به خاطر بدنسازی افت دارند و کمی طول می کشد در شرایط بازی قرار بگیرند و مهم این بود پرسپولیس در هفته اول به سه امتیاز برسد. من از اول به نتیجه بازی های تدارکاتی اهمیت نمی دادم و منتظر بودم شکل تیم را ببینم.  مشخص است پرسپولیس در خط جلو  تغییراتی نداشته و فقط یک بازیکن که امیری بود به ترکیب اصلی رسیده بود اما در خط دفاع تغییر زیادی داشته و باید ببینیم هماهنگ می شوند یا نه.

پروین درباره عملکرد استقلال گفت: استقلال در این بازی شرایط همیشگی را نداشت و آن هم به خاطر بدنسازی بود و قطعا آنها هم تیم پرمهره و پرتماشاگری هستند و شرایطشان بهتر می شود. اما تیم نفت خیلی خوب کار کرد و موقعیت های زیاد داشت و به آقای دایی باید تبریک بگویم. در این مدت کوتاهی که داشته تیمش را خیلی خوب جمع کرده و همه را غافلگیر کرد.

پروین در پایان درباره تیم سایپا مقابل پرسپولیس گفت: حسین آقا از مربی های خوب لیگ است و از دوستان ما است و برایش آرزوی موفقیت می کنم. الان دقیق نمی شود قضاوت کرد اما به هر حال امیدوارم پرسپولیس قهرمان شود و هوادارانش را شاد کند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *