سرزمین اچ دی ads
خانه / خبر های نقل و انتقالات / خارجی / اینتر دوباره پیشنهاد ناپولی برای ایکاردی رو رد کرد

اینتر دوباره پیشنهاد ناپولی برای ایکاردی رو رد کرد

آبی‌و‌مشکی‌پوشان شهر میلان یک بار دیگر به درخواست آبی‌های شهر ناپل برای فروش مهاجم آرژانتینی نراتزوری پاسخ منفی دادند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، پس از قطعی شدن انتقال گونسالو ایگواین از ناپولی به یوونتوس، آبی‌پوشان شهر ناپل در صدد یافتن جانشینی برای مهاجم آرژانتینی پیشین خود برآمده‌اند و هموطن او در اینتر، مائورو ایکاردی را هدف گرفته‌اند، اما چهارمین تلاش آنها برای خرید این بازیکن 23 ساله هم ثمر نداشت.

به گزارش شبکه اسکای اسپورت ایتالیا، ناپولی برای خرید ایکاردی به اینتر 52 میلیون یورو به علاوه پاداش و سایر امتیازات پیشنهاد داده، اما این‌طور که پیداست، نراتزوری همان‌طور که رئیس این باشگاه (اریک توهیر) چند بار تأکید کرده است، به‌هیچ عنوان قصد فروش بهترین بازیکنش را ندارد.

با توجه به تمایل زیاد باشگاه ناپولی به خرید ایکاردی و نیز ابراز تمایل او برای نقل‌مکان به جنوب ایتالیا، بعید است که اورلیو دلورنتیس، رئیس باشگاه ناپولی از خرید مهاجم آرژانتینی نراتزوری قطع امید کرده باشد و انتظار می‌رود که او برای رسیدن به گزینه اول خریدهای تابستانی‌اش، پیشنهاد بهتری به آبی‌و‌مشکی‌پوشان شهر میلان بدهد.

درباره admin

من امیر لقمان ،با تجربه چندین ساله فعالیت در زمینه رسانه های هواداری فوتبالی با سایت تیفوسی که مرجع هواداران متعصب فوتبال است در خدمت شما سروران هستم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *