پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 19699 7 مرداد 1395 ساعت [ 12:30 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

نیمار من رو بر اساس عملکرد فنی در زمین قضاوت کنید

فوق ستاره برزیلی بارسلونا از رسانه ها خواسته در زندگی شخصیش دخالت نکنند.   سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، نیمار ۲۴ ساله که خودش را برای المپیک ریو آماده می کند در نشست خبری که ساعاتی پیش برگزار شد در پاسخ به این سوال که تا چه اندازه تیم ملی برزیل تعهد دارد گفت:”فکر […]

فوق ستاره برزیلی بارسلونا از رسانه ها خواسته در زندگی شخصیش دخالت نکنند.

 

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، نیمار ۲۴ ساله که خودش را برای المپیک ریو آماده می کند در نشست خبری که ساعاتی پیش برگزار شد در پاسخ به این سوال که تا چه اندازه تیم ملی برزیل تعهد دارد گفت:”فکر می کنم شما باید به کاری که در درون زمین انجام می دهم نگاه کنید. اتفاقاتی که در خارج از زمین رخ می دهند زندگی شخصی من هستند.

شما می توانید در مورد هر مسئله ای که به فوتبال ربط دارد از من سوال بپرسید. هیچ مشکلی با این مسئله ندارم. اما من زندگی شخصی خودم را دارم و هنوز جوان هستم. در زندگیم به چیزهای زیادی دست یافتم و از این بابت نگران نیستم.

می توانید از من انتقاد کنید. آدم کاملی نیستم و گاهی اوقات اشتباه می کنم. دوستان و خانواده خودم را دارم و از وقت گذراندن با دوستانم لذت می برم. دلیلی برای بیرون نرفتن با دوستانم ندارم. آزاد هستم که شادی کنم و با دوستانم خوش بگذرانم و به این کار ادامه خواهم داد.”

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت