خانه / اخبار فوتبال ایران / عمومی / گزارش تمرین عصر امروز استقلال :جنجال روی سکوها بر سر یک شعار
tamrine esteghlal 95

گزارش تمرین عصر امروز استقلال :جنجال روی سکوها بر سر یک شعار

آبی‌پوشان پایتخت امروز (پنجشنبه) یک جلسه تمرینی نسبتاً پرفشار را پشت سر گذاشتند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی  خبرگزاری تسنیم، این تمرین از ساعت 18:30 در کمپ مرحوم ناصر حجازی آغاز شد. در ابتدا، علیرضا منصوریان در سالن کنفرانس مجموعه،‌ به‌همراه بازیکنان بار دیگر فیلم بازی با نفت تهران را بررسی کردند. در حین نمایش فیلم، سرمربی جوان آبی‌پوشان با شور و هیجان خاصی،‌ تمام نقاط ضعف و قوت بازیکنانش را به آنها گوشزد می‌کرد.

* پس از اتمام جلسه آنالیز، آبی‌پوشان وارد زمین چمن شدند. محسن کریمی و سیدمجید حسینی دو بازیکن مصدوم تیم، در تمرین غایب بودند.

* حضور پدر علیرضا منصوریان از نکات جالب توجه تمرین بود. پدر سرمربی استقلال در کنار منصور پورحیدری، سرپرست تیم مشغول تماشای تمرین شد.

* حدود 50 نفر از هواداران برای تماشای تلاش بازیکنان به کمپ مرحوم حجازی آمده بودند. بخشی از آنها با سر دادن شعارهایی عجیب به تشویق امین حاج‌محمدی پرداختند تا بابت حواشی اخیر بر سر شایعه درگیری این بازیکن با جانباز پرسپولیسی پس از پایان بازی با نفت تهران، از او دلجویی کنند.

البته این شعارها به قدری تند و زننده بود که بخش دیگری از تماشاگران تمرین به سراغ شعاردهندگان رفتند و از آنها خواستند به‌خاطر حضور چند هوادار نوجوان در محل تمرین، به این کار پایان دهند. همین موضوع نزدیک بود یک جنجال به‌وجود بیاورد، اما همه چیز ختم به خیر شد.

* در داخل زمین، بازیکنان زیر نظر استیو جونز آیتم‌های جدیدی برای گرم کردن داشتند و سپس فوتبال تحت‌ِفشار را زیر نظر محمد خرمگاه و علیرضا منصوریان انجام دادند. دو مربی جوان استقلال با هر ضربه‌ای که توسط بازیکنان به توپ زده می‌شد، نکاتی را به آنها متذکر می‌شدند تا ایرادات تمرینی آبی‌پوشان به حداقل برسد.

* تمرین در ساعت 20 به اتمام رسید و بازیکنان راهی رختکن شدند.

گفتنی است استقلال یکشنبه شب در اهواز باید به مصاف استقلال خوزستان برود. این دیدار در چارچوب هفته دوم لیگ برتر و در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار خواهد شد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *