پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 19718 8 مرداد 1395 ساعت [ 13:24 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

گزارش تصویری از اولین برد تیم جهانبخش در لیگ اروپا

تیم آلکمار بامداد امروز در اولین بازی لیگ اروپا میزبان تیم ایانینای یونان بود. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم آلکمار هلند با حضور 63 دقیقه‌ای علیرضا جهانبخش، ملی پوش ایرانی در بازی رفت لیگ اروپا برابر ایانینای یونان نتیجه مطمئنی برای صعود به مرحله بعدی این رقابت‌ها را به دست نیاور و با گل […]

تیم آلکمار بامداد امروز در اولین بازی لیگ اروپا میزبان تیم ایانینای یونان بود.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم آلکمار هلند با حضور 63 دقیقه‌ای علیرضا جهانبخش، ملی پوش ایرانی در بازی رفت لیگ اروپا برابر ایانینای یونان نتیجه مطمئنی برای صعود به مرحله بعدی این رقابت‌ها را به دست نیاور و با گل دقیقه 36 دریک لوکاسن به پیروزی دست یافت.

یاران جهانبخش 14 مرداد ماه سال جاری بازی برگشت را در یونان برابر تیم ایانینا انجام خواهند داد تا تکلیف تیم صعود کننده به مرحله بعدی لیگ اروپایی مشخص شود.

وان دن بروم، سرمربی آلکمار هلند از عملکرد شاگردانش در بازی برابر حریف یونانی چندان راضی نبود و تاکید کرد برای اطمینان بیشتر در بازی برگشت نیاز به گل های بیشتری داشتند.

ایانینای یونان در مرحله قبلی لیگ اروپایی موفق به حذف تیم اوود نروژ شد. این تیم یونانی که جایگزین یاران انصاری فرد در لیگ اروپا با رای یوفا شده بود در بازی رفت برابر نماینده نروژ با نتیجه سه بر صفر شکست خورد، اما در بازی برگشت در یونان موفق شد جواز صعود را به دست آورد و حریف یاران جهانبخش شود.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت