پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 19719 8 مرداد 1395 ساعت [ 13:25 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

هیگواین: ثابت می‌کنم ارزش این همه پول را دارم

ستاره سابق ناپولی و فعلی یوونتوس در کنفرانس مطبوعاتی خود به عنوان بازیکن جدید بانوی پیر فوتبال ایتالیا از رویاهایش حرف زد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، گونسالو هیگواین، بازیکن جدید تیم یوونتوس در اولین کنفرانس مطبوعاتی به عنوان بازیکن این تیم ادعا کرد ارزش این همه سرمایه‌گذاری را دارد. «ال‌پیپیتا» گفت: یوونتوس بازیکنان […]

ستاره سابق ناپولی و فعلی یوونتوس در کنفرانس مطبوعاتی خود به عنوان بازیکن جدید بانوی پیر فوتبال ایتالیا از رویاهایش حرف زد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، گونسالو هیگواین، بازیکن جدید تیم یوونتوس در اولین کنفرانس مطبوعاتی به عنوان بازیکن این تیم ادعا کرد ارزش این همه سرمایه‌گذاری را دارد.

«ال‌پیپیتا» گفت: یوونتوس بازیکنان بزرگی دارد و از خط دفاعی خیلی خوبی بهره می برد. اینجا تلاش تیمی به تقلای فردی اولویت دارد و خوشحالم که به چنین تیمی پیوسته‌ام.تصور می‌کنید 90 میلیون یورو زیاد است؟ باید خلاف این فرضیه را به شما ثابت کنم و نشان دهم  چرا یوونتوس حاضرشده چنین مبلغ را برای من پرداخت کند.اینجا آمده ام تا تمام جام‌های ممکن را ببرم.  همه می‌دانند یووه همیشه همه چیز را با هم می‌خواند. درباره بازیکن مورد علاقه‌ام هم تنها می‌توانم از بزرگی به نام الساندرو دل پیرو افسانه‌ای نام ببرم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت