پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 19724 8 مرداد 1395 ساعت [ 13:36 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

اتوئو به بشیکتاش پیوست

قهرمان فصل گذشته سوپرلیگ ترکیه برای عقد قرارداد با مهاجم پیشین تیم‌های فوتبال بارسلونا و چلسی، با او به توافق رسید. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، ساموئل اتوئو در آستانه پیوستن به تیم فوتبال بشیکتاش قرار دارد تا جای خالی ماریو گومز را در ترکیب قهرمان فصل گذشته سوپرلیگ ترکیه پر کند. گومز فصل […]

قهرمان فصل گذشته سوپرلیگ ترکیه برای عقد قرارداد با مهاجم پیشین تیم‌های فوتبال بارسلونا و چلسی، با او به توافق رسید.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، ساموئل اتوئو در آستانه پیوستن به تیم فوتبال بشیکتاش قرار دارد تا جای خالی ماریو گومز را در ترکیب قهرمان فصل گذشته سوپرلیگ ترکیه پر کند. گومز فصل گذشته از فیورنتینا به صورت قرضی به بشیکتاش پیوست و با 26 گلی که به ثمر رساند به این تیم برای کسب عنوان قهرمانی لیگ کمک کرد. این مهاجم آلمانی اما امسال برخلاف میل سران باشگاه، حاضر به تمدید قرارداد قرضی‌اش نشده و ترجیح داده است که به فلورانس برگردد.

به همین دلیل باشگاه بشیکتاش در صدد جذب یک مهاجم جدید برآمده و ستاره تیم رقیب، آنتالیااسپور را مد نظر گرفته و بر سر کلیات قراردادی که قرار است میان آنها منعقد شود به توافق رسیده‌اند. پس از جلب رضایت اتوئو، مسئولان بشیکتاش حالا باید نظر مسئولان باشگاه آنتالیااسپور را جلب کنند.

اتوئو در فصل 16-2015 سوپرلیگ ترکیه 31 بازی برای آنتالیااسپور انجام داد و 20 گل به ثمر رساند و پس از گومز، دومین گلزن برتر این رقابت‌ها شد تا نشان دهد پس از سپری کردن دوران ناموفق در اورتون و سامپدوریا، در فوتبال ترکیه احیا شده است.

قرار گرفتن بشیکتاش در آستانه عقد قرارداد با اتوئو در شرایطی است که فکرت اورمان، رئیس این باشگاه پیش از این اعلام کرده بود که تیمش قصد دارد ماریو بالوتلی، مهاجم ایتالیایی لیورپول را به خدمت بگیرد و دو طرف با عقد قرارداد موافق هستند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت