پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 19765 9 مرداد 1395 ساعت [ 13:39 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

وقتی پوگبا پیراهن شماره 6 منچستریونایتد رو امضا می کند!!!

هافبک یوونتوس پیراهن شماره «۶» شیاطین سرخ را که گفته می‌شود شماره او در منچستریونایتد خواهد بود، امضا کرد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، در حالی که گفته می‌شود پیوستن پل پوگبا به منچستریونایتد قطعی است و این بازیکن در ازای 110 میلیون یورو از یوونتوس جدا و به تیم پیشین خود بازخواهد گشت، […]

هافبک یوونتوس پیراهن شماره «۶» شیاطین سرخ را که گفته می‌شود شماره او در منچستریونایتد خواهد بود، امضا کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، در حالی که گفته می‌شود پیوستن پل پوگبا به منچستریونایتد قطعی است و این بازیکن در ازای 110 میلیون یورو از یوونتوس جدا و به تیم پیشین خود بازخواهد گشت، مینو رایولا، مدیر برنامه‌های این بازیکن با انتشار پیامی اعلام کرده که هنوز توافقی مابین دو باشگاه یوونتوس و منچستریونایتد صورت نگرفته است.

پل پوگبا که در هفته‌های اخیر حسابی خبرساز بوده و حالا روزهای پایانی تعطیلات خود را در آمریکا سپری می‌کند، در کالیفرنیا درخواست هوادار منچستریونایتد را برای امضا روی پیراهن وی که پشت آن شماره «6» با نام پوگبا نقش بسته بود را قبول و آن را امضا کرد.

هواداری هم که پوگبا پیراهنش را امضا کرد، با انتشار این عکس در صفحه «اینستاگرام» خود نوشت: «این اتفاق افتاد! احتمالاً این اولین پیراهن امضا شده منچستریونایتد از این انتقال قریب‌الوقوع است. متشکرم پل پوگبا که تولد 18 سالگی‌ام را کمی خاص‌تر کردی.»

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت