پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 19769 9 مرداد 1395 ساعت [ 13:44 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

ایگواین: دل‌پیرو همیشه الگو و الهام‌بخش من بوده است

بهترین گلزن فصل گذشته سری A ایتالیا می‌‎گوید اسطوره فوتبال یوونتوس و ایتالیا الگوی وی بوده است. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، گونزالو ایگواین که سرانجام در انتقالی پر سرو صدا که به شدت مورد انتقاد هواداران ناپولی قرار گرفت، با قراردادی پنج ساله به ارزش 90 میلیون یورو به تیم فوتبال یوونتوس پیوست. […]

بهترین گلزن فصل گذشته سری A ایتالیا می‌‎گوید اسطوره فوتبال یوونتوس و ایتالیا الگوی وی بوده است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، گونزالو ایگواین که سرانجام در انتقالی پر سرو صدا که به شدت مورد انتقاد هواداران ناپولی قرار گرفت، با قراردادی پنج ساله به ارزش 90 میلیون یورو به تیم فوتبال یوونتوس پیوست.

او در پرسش و پاسخی که با هواداران یوونتوس داشت، از اسطوره این باشگاه به عنوان الگوی خود یاد کرد و گفت: آلساندرو دل‌پیرو بازیکنی بود که همیشه از تماشای بازی‌های او در یوونتوس لذت می‌بردم. او در طول دوران حرفه‌ای‌ام همواره الگو و الهام‌بخش من بوده است.

پائولو دیبالای آرژانتینی هم در کنفرانس خبری در تمجید از هموطن خود اظهار داشت: ایگواین را از تیم ملی آرژانتین می‌شناسم و دوستی ما هم از همان جا شکل گرفت. در چند روز گذشته پیام‌های زیادی بین من و گونزالو رد و بدل شد و او به من گفت که چقدر دوست داشته برای یووه بازی کند.

مهاجم بانوی پیر تصریح کرد: ایگواین حالا از بودن در یوونتوس خوشحال است و ما هم از حضور بازیکنی با خصوصیات او استقبال می‌کنیم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت