پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 19793 10 مرداد 1395 ساعت [ 1:45 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

منچستریونایتد 5 – 2 گالاتاسرای ، زوج آتشین رونی – زلاتان

 یونایتد با نتیجه ۵-۲ مقابل گالاتاسرای پیروز شد.   سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، منچستریونایتد در آخرین بازی خود در تور پیش فصل ۲۰۱۶، در سوئد مقابل گالاتاسرای به میدان رفت. زلاتان ابراهیموویچ که روز پنج شنبه به تمرینات یونایتد ملحق شد، برای اولین بار در کشورش سوئد، برای یونایتد به میدان رفت. ترکیب […]

 یونایتد با نتیجه ۵-۲ مقابل گالاتاسرای پیروز شد.

 

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، منچستریونایتد در آخرین بازی خود در تور پیش فصل ۲۰۱۶، در سوئد مقابل گالاتاسرای به میدان رفت. زلاتان ابراهیموویچ که روز پنج شنبه به تمرینات یونایتد ملحق شد، برای اولین بار در کشورش سوئد، برای یونایتد به میدان رفت.

ترکیب ابتدایی تیم مورینیو به شرح زیر بود:

ده خیا، والنسیا، بایی، بلیند، شاو، هررا، اشنایدرلین، مخیتاریان، رونی، مارسیال، زلاتان ابراهیموویچ

zlatan manu

من یونایتد بازی را بهتر شروع کرد، تیم مورینیو در پانزده دقیقه ابتدایی بازی تیم برتر میدان بود. زلاتان شروع خوبی در پیراهن یونایتد داشت، او در همان دقیقه سوم مسابقه، با یک ضربه آکروباتیک دروازه گالاتاسرای را باز کرد تا قدرتش را نشان دهد.

بعد از این گل، گالا بازی را در دست گرفت و تا پایان نیمه اول، تیم برتر زمین بود. آنها دو بار دروازه یونایتد را گشودند. گوموش و بروما برای گالا گلزنی کردند و تیم ترکیه ای، نیمه اول برنده به رختکن رفت.

در بین دو نیمه، مورینیو ۵ تعویض انجام داد، رشفورد، کریک، فلینی، لینگارد و یانگ وارد زمین شدند.

یونایتد در پانزده دقیقه ابتدایی نیمه دوم بازی را در دست گرفت و ابتدا توسط رونی بازی را مساوی کرد. سپس سه دقیقه بعد کاپیتان یونایتد از نقطه پنالتی گل پیروزی بخش تیمش را به ثمر رساند. این پنالتی روی حرکت عالی رشفورد رقم خورد.

 

عد از این گل، فلینی روی سانتر والنسیا با ضربه سر گلزنی کرد. دقیقه ۶۶، شش تعویض دیگر در ترکیب یونایتد صورت گرفت و دقیقه ۷۴، ماتا گل پنجم یونایتد را به ثمر رساند تا شیاطین سرخ به یک پیروزی ارزشمند از نظر روحی دست یابند. والنسیا در این دیدار سه پاس گل ارسال کرد.

یونایتد در بازی بعدی خود پیش از جام خیریه، به مصاف اورتون خواهد رفت.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت