پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 19830 10 مرداد 1395 ساعت [ 12:49 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

تیتر »» عکس روزنامه های ورزشی معتبر جهان یکشنبه

در این خبر روزنامه های جهان را بررسی می کنیم. سایت تیفوسی به گزارش کاپ، روزنامه هواداری رئال مادرید، مارکا، در نسخه چاپی امروز از تیتر مادرید روی خوشش را نشان داد استفاده کرده و به برد این تیم مقابل چلسی در دیدار دوستانه اشاره کرده است. در توضیح آمده: مارسلو در 45 دقیقه اول […]

در این خبر روزنامه های جهان را بررسی می کنیم.

سایت تیفوسی به گزارش کاپ، روزنامه هواداری رئال مادرید، مارکا، در نسخه چاپی امروز از تیتر مادرید روی خوشش را نشان داد استفاده کرده و به برد این تیم مقابل چلسی در دیدار دوستانه اشاره کرده است. در توضیح آمده: مارسلو در 45 دقیقه اول دو گل زد، اسنسیو باز هم فوق العاده کار کرد، گل دیگر را هم ماریانو زد.

حماقت برای ایکاردی تیتر روزنامه ایتالیایی گاتزتا در نسخه چاپی امروز است. این روزنامه در توضیح تیتر نوشته: ناپولی پیشنهادش را به 70 میلیون افزایش داد اما هنوز هم مقاومت وجود دارد. در ادامه نوشته: نیانگ جدید، میلان به من اعتماد دارد. به گلزنی بن عطیه برای یووه در بازی با تیم چینی هم اشاره شده است.

روزنامه انگلیسی اکسپرس در نسخه چاپی امروز از تیتر آبی ها برای جذب 60 میلیون پوندی دوباره اقدام کردند و در توضیح خیلی کوتاه نوشته: کونته با پیشنهاد جدید برگشت. در توضیح مطلب آمده: آنتونیو کونته آماده است تا برای جذب روملو لوکاکو دوباره پیشنهاد بدهد و این بار رقم پیشنهادی 60 میلیون یورو به اورتون است. درباره پوگبا هم نوشته به زودی به آخر ماجرا می رسیم.

روزنامه ایتالیایی کوریره در نسخه چاپی امروز در صفحه ورزشی از تیتر فشار به ایکاردی استفاده کرده و در توضیح آن نوشته: واندا نارا، مدیر برنامه ها و نامزد ایکاردی برای ترک کردن اینتر به او فشار می آورد. پیشنهاد ناپولی برای او به 60 میلیون رسیده است. همچنین نوشته: یووه حالا این قدرت را دارد که با رئال و بارسلونا رقابت کند.

روزنامه هواداری رئال مادرید، آس، در نسخه چاپی امروز از تیتر مارسلو، آقای گل تابستان استفاده کرده است. این تیتر اشاره به برد رئال مقابل چلسی و گلزنی مدافع برزیلی دارد و در ادامه آن آمده: مادرید پیشرفت فوق العاده ای داشته و مارسلو در بازی با چلسی 2 گل زد. به گل ماریانو و گل های ادن هازار هم اشاره شده است.

روزنامه هواداری یوونتوس، توتواسپرت، در نسخه چاپی امروز از تیتر پیانیچ، کاکای جدید استفاده کرده است. در ادامه نوشته: یووه ستاره کروات را کشف کرده است. همچنین نوشته: این بن عطیه مثل ایگواین گل می زند. مانچینی هم گفته اینتر چه می خواهد؟

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت