پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 19836 10 مرداد 1395 ساعت [ 19:22 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بازگشت حاج صفی به سپاهان، گرانترین بازیکن لیگ !!!

 احسان حاج صفی به سپاهان پیوست و با قراردادی که  امضا کرد گران ترین بازیکن لیگ ایران شد. سایت تیفوسی به گزارش وب سایت نود، همان طور که شب گذشته خبر دادیم احسان حاج صفی بازیکن تیم ملی فوتبال ایران از بین تیم های سپاهان، تراکتور و استقلال، تیم سابق خود را انتخاب کرد و […]

 احسان حاج صفی به سپاهان پیوست و با قراردادی که  امضا کرد گران ترین بازیکن لیگ ایران شد.

سایت تیفوسی به گزارش وب سایت نود، همان طور که شب گذشته خبر دادیم احسان حاج صفی بازیکن تیم ملی فوتبال ایران از بین تیم های سپاهان، تراکتور و استقلال، تیم سابق خود را انتخاب کرد و راهی سپاهان شد.

حاج صفی که به عنوان یکی از آخرین چهره های بزرگ نقل و انتقالات از باشگاه های بزرگ ایران پیشنهاد داشت در نهایت با قرارادی به مبلغ ۱،۸ میلیارد تومان به سپاهان پیوست.

استقلالی ها تا ۲ میلیارد تومان برای راضی کردن حاج صفی پیشنهاد داده بودند که با موافقت این بازیکن مواجه نشد، هرچند ممکن است مسئولان استقلال منکر چنین پیشنهادی شوند. تراکتورسازی دیگر مشتری حاج صفی بود که به وی پیشنهاد یک و نیم میلیاردی داده بود.

بخشی از مبلغ قرارداد که ۸۰۰ میلیون تومان است در هنگام امضای قرارداد به حاج صفی پرداخت شده و قرار است طی یک فقره چک به تاریخ دوشنبه وصول شود.

حاج صفی با بازگشت به سپاهان عملا کاپیتان زردپوشان می شود چون در اکثر مسابقات نویدکیا در ترکیب این تیم حضور ندارد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت