خانه / اخبار فوتبال ایران / رامین رضائیان با ریزه اسپور فسخ کرد !!! بازگشت رامین به پرسپولیس؟!
ramin rezaeian

رامین رضائیان با ریزه اسپور فسخ کرد !!! بازگشت رامین به پرسپولیس؟!

رامین رضاییان قرارداد خود را با تیم فوتبال ریزه اسپور ترکیه فسخ کرد و خیلی زود از این تیم جدا شد.

سایت تیفوسی به گزارش وب سایت نود، رامین رضاییان مدافع تیم ملی فوتبال ایران که ماه گذشته به تیم ریزه اسپور ترکیه پیوسته بود قراردادش را با این تیم فسخ کرد و پس از مهدی طارمی دومین بازیکنی شد که در این مدت پس از امضای قرارداد با این تیم ترکیه ای تصمیم به جدایی گرفته است.

نام رامین رضاییان از لیست بازیکنان ریزه اسپور ترکیه هم خارج شده است. رضاییان با این تیم در اردوی اتریش به سر می برد اما در اتفاقی عجیب، نام او از لیست رسمی سایت باشگاه خارج شده است.
پیش از این اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه ریزه اسپور برای استفاده از رضاییان هنوز درخواست آی تی سی نکرده و شایعات درخصوص جدایی وی از این تیم ترکیه ای را قوت بخشید. از سوی دیگر برانکو ایوانکویچ در نشست مطبوعاتی امروزش اعلام کرد که نیازی به رامین رضائیان ندارد، هرچند که او در موضوع بازگشت طارمی نیز چنین حرفی را مطرح کرده بود.

حالا و پس از این اتفاقات رضاییان هم در پستی خطاب به هواداران پرسپولیس نوشت: از صبح تا الان ۵ ساعت تو جلسه بودم نمیدونم خوب بود کارم یا نه نمیدونم پشت من کسایی هستند الان یا نه ولی چیزی بود این بود که من نخواستم تو این تیم بمونم و آخر به هر بدبختی که بود راضیشون کردم که قراردادم رو فسخ کنم. مهم اینه قلب من چی میگه نمیدونم چه اتفاقی میخواد بیفته ولی من انقدر آدم قوی هستم تمام مشکلاتم رو با تلاش حل میکنم. فقط خدا میدونه تو این چند وقتی که اینجا بودم بهم چی گذشت فقط خدا میدونه. دلیلی که اینجا نموندم رو به زودی به شماها میگم و همتون حق رو به من میدید.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *