پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 19858 10 مرداد 1395 ساعت [ 22:45 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

استقلال خوزستان 2 – 1 استقلال تهران ، بازگشت رحمتی هم چاره ساز نبود

دیدار تیم‌های فوتبال استقلال خوزستان و استقلال با برتری شاگردان اکبر پورموسوی به پایان رسید. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، در ادامه بازی‌های هفته دوم لیگ برتر، تیم‌های فوتبال استقلال خوزستان و استقلال از ساعت 20:45 امشب (یکشنبه) به قضاوت موعود بنیادی‌فر در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف هم رفتند که شاگردان اکبر پورموسوی […]

دیدار تیم‌های فوتبال استقلال خوزستان و استقلال با برتری شاگردان اکبر پورموسوی به پایان رسید.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، در ادامه بازی‌های هفته دوم لیگ برتر، تیم‌های فوتبال استقلال خوزستان و استقلال از ساعت 20:45 امشب (یکشنبه) به قضاوت موعود بنیادی‌فر در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف هم رفتند که شاگردان اکبر پورموسوی موفق شدند با نتیجه 2 بر یک میهمان خود را شکست دهند. حسن بیت سعید (24) و رحیم زهیوی (84) زننده گل‌های استقلال خوزستان بودند و تک گل استقلال توسط کاوه رضایی در دقیقه 77 به‌ثمر رسید.

ترکیب استقلال: سیدمهدی رحمتی، هرایر مگویان (میثم مجیدی – 80)، محمدحسین کنعانی‌زادگان، رابسون، وریا غفوری، فرشید باقری (علی قربانی – 61)، امید ابراهیمی، بختیار رحمانی (فرشید اسماعیلی – 88)، جابر انصاری، کاوه رضایی و خسرو حیدری.

ترکیب استقلال خوزستان: رافائل روبالو، عقیل کعبی، محمد طیبی، پیمان شیرزادی(فرشاد جان‌فزا – 79)، سیدجلال عبدی، میثم دورقی، عزت‌الله پورقاز، فرشاد سالاروند(علی‌اصغر عاشوری – 67)، مهدی مؤمنی، حسن بیت‌سعید و رحیم زهیوی.

نیمه اول:

دقیقه 6: جابر انصاری با پاس عمقی کاوه رضایی می‌توانست زننده اولین گل باشد، اما توپ او از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 12: زوج کاوه رضایی و جابر انصاری باز هم انصاری را در موقعیت تک به تک با دروازه‌بان استقلال خوزستان قرار داد، اما ضربه مهاجم استقلال با برخورد به دروازه‌بان حریف به کرنر رفت.

دقیقه 24: میثم دورقی که حرکات پا به توپ خوبی در طول بازی داشت، شوت محکمی به سمت دروازه استقلال زد، اما مهدی رحمتی این توپ را دفع کرد. توپ برگشتی به حسن بیت‌سعید رسید و مهاجم استقلال خوزستان پس از جا گذاشتن یکی از بازیکنان استقلال، توپش را وارد رحمتی کرد. رابسون جان‌واریو، مدافع برزیلی استقلال هم نتوانست توپ را از روی خط دور کند تا اولین گل استقلال خوزستان به‌ثمر برسد.

دقیقه 39: رحیم زهیوی گوشه سمت راست محوطه جریمه استقلال به سمت دروازه این تیم شوت زد که مهدی رحمتی توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه 42: پاسکاری بازیکنان استقلال خوزستان باعث شد توپ به فرشاد سالاروند برسد، اما شوت سرکش این بازیکن از کناره دروازه استقلال به بیرون رفت.

نیمه دوم:

دقیقه 56: دفع توپ ناقص محمدحسین کنعانی‌زادگان به میثم دروقی رسید و ضربه خطرناک این بازیکن میلی‌متری از کنار تیر دروازه عمودی رد شد.

دقیقه 65: نفوذ و ارسال‌های خوب خسرو حیدری را می‌رفت علی قربانی با سر وارد دروازه حریف کند که رافائل، دروازه‌بان استقلال خوزستان توپ را دفع کرد. در ادامه باز هم حیدری توپ بعدی را ارسال کرد، اما رافائل مجدداً مانع از گل خوردن تیمش شد.

دقیقه 77: بالاخره ارسال‌های خسرو حیدری جواب داد و کاوه رضایی موفق شد گل تساوی استقلال و اولین گل خودش را با پیراهن این تیم را به‌ثمر برساند.

دقیقه 78: رضایی یک دقیقه پس از گلش، می‌توانست دومین گل خودش و استقلال را وارد دروازه رافائل کند، اما ضربه او با اختلاف از بالای دروازه استقلال خوزستان به بیرون رفت.

دقیقه 84: پاس عمقی علی‌اصغر عاشوری به محوطه جریمه استقلال، مهدی مؤمنی را صاحب موقعیت خوبی کرد که ضربه این بازیکن به مهدی رحمتی برخورد کرد. توپ برگشتی به رحیم زهیوی برسد و این بازیکن موفق شد به با یک ضربه زمینی دروازه استقلال را باز کند.

به گزارش تسنیم، استقلال با این شکست، شروع ناامیدکننده‌ای در لیگ برتر داشت  تا علیرضا منصوریان در دومین دیدار خود هم نتوانست به برتری برسد. تیم استقلال نتوانست طلسم استقلال خوزستان را بشکند و همچنان در حسرت شکست این تیم باقی ماند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت