خانه / اخبار فوتبال ایران / پورموسوی: بازی سختی مقابل استقلال داشتیم
pormosavi

پورموسوی: بازی سختی مقابل استقلال داشتیم

سرمربی تیم فوتبال استقلال‌خوزستان تأکید کرد، تیمش بازی سختی مقابل استقلال داشته است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، اکبر پورموسوی پس از برتری 2 بر یک استقلال خوزستان مقابل استقلال اظهار داشت: ما بازی سختی داشتیم. استقلال از تیم‌های مدعی این فصل است که خریدهای خوبی هم داشته است. ما می‌دانستیم که بازی سختی داریم و بازیکنان‌مان تلاش زیادی کردند تا بتوانیم به این برد برسیم و خوشبختانه به نتیجه رسیدیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان خاطرنشان کرد: خط دفاعی‌مان خوب کار کرد و با اینکه گل خوردیم، اما توانستیم عملکرد خوبی داشته باشیم. استقلال موقعیت‌های خوبی داشت و ما مقاومت خوبی داشتیم. ما در تمام خطوط عالی بودیم، به‌خصوص خط دفاع‌مان که عملکرد خوبی داشت، ضمن اینکه کمی عقب‌نشینی کردیم. البته پس از گلی که زدیم طبیعی بود کمی عقب‌نشینی داشته باشیم. با این حال خوب عمل کردیم و بردیم.

پورموسوی درباره اینکه استقلالی‌ها با حرکات خسرو حیدری خطرات زیادی روی دروازه تیمش ایجاد کردند و گل این تیم هم از همین حرکات به‌ثمر رسید و چرا فرشاد جانفزا زودتر به زمین نیامد که حملات استقلال خنثی شود، گفت: ما جانفزا را در نیمه دوم به زمین آوردیم و جانشین شیرزادی کردیم. بعد از گلی که خوردیم سعی کردیم جابه‌جایی انجام دهیم و خدا را شکر این تغییر هم جواب داد و بعد از آن توانستیم گلزنی کنیم.

وی درباره شرایط تیمش پس از حضور علی‌اصغر عاشوری خاطرنشان کرد: زمانی که عاشوری به زمین آمد، هم در بازی با تراکتورسازی و هم در بازی امشب حرکت رو به جلوی ما بهتر شود و روند مثبتی پیدا کردیم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *