پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 19886 11 مرداد 1395 ساعت [ 11:37 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بوفون : هنوز برای بعد از بازنشستگی برنامه ای ندارم

اسطوره فوتبال ایتالیا فعلاً قصد کناره‌گیری از ورزش محبوبش را ندارد. سایت تیفوسی »به گزارش خبرگزاری تسنیم، جان‌لوئیجی بوفون، سنگربان افسانه‌ای تیم ملی ایتالیا و باشگاه یوونتوس ضمن ابراز بی‌اطلاعی از آینده خود پس از بازنشستگی، تأکید کرد دو فصل دیگر در سری A و تیم ملی ایتالیا می‌ماند. وی در این باره گفت: در […]

اسطوره فوتبال ایتالیا فعلاً قصد کناره‌گیری از ورزش محبوبش را ندارد.

سایت تیفوسی »به گزارش خبرگزاری تسنیم، جان‌لوئیجی بوفون، سنگربان افسانه‌ای تیم ملی ایتالیا و باشگاه یوونتوس ضمن ابراز بی‌اطلاعی از آینده خود پس از بازنشستگی، تأکید کرد دو فصل دیگر در سری A و تیم ملی ایتالیا می‌ماند.

وی در این باره گفت: در آینده زمان زیادی دارم تا درباره موقعیت‌های پیش‌رو فکر کنم، اما در مورد آینده‌ام پس از خداحافظی از فوتبال هنوز تصمیمی نگرفته‌ام. به‌طور کلی می‌خواهم به عنوان یک سفیر در داخل یا خارج از زمین فوتبال فعالیت کنم. هر چه باشد، تجربه‌ام، برای این انجام این کار مفید خواهد بود. تصور می‌کنم توانایی انتقال تجاربم به دیگران را دارم، اما هنوز تصمیم دقیقی در مورد شعل آینده‌ام اتخاذ نکرده‌ام. قطعاً با تمام تمرکز و احساس کاری که باید را شروع می‌کنم.

دروازه بان تیم فوتبال یوونتوس شایعه ورودش به عرصه سیاست را با این جملات رد کرد: ترجیح می‌دهم در مورد سیاست یک تماشاگر صرف باشم. شاید بهتر باشد در مورد امروز صحبت کنیم، چون زمان زیادی و به عبارت بهتر دو سال دیگر تا پایان دوران بازیگری من باقی مانده است!

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت