پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 19902 11 مرداد 1395 ساعت [ 22:58 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پروین: پرسپولیس امروز خوب بازی نکرد

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس در دیدار مقابل فولادخوزستان خوب بازی نکرد. سایت تیفوسی : به گزارش  خبرگزاری تسنیم، علی پروین که در اواخر دیدار پرسپولیس مقابل فولادخوزستان در حال خروج از ورزشگاه بود، در مورد این بازی اظهار داشت: به نظرم، پرسپولیس امروز خوب بازی نکرد، اما در پنج شش دقیقه پایانی می‌تواند […]

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس در دیدار مقابل فولادخوزستان خوب بازی نکرد.

سایت تیفوسی : به گزارش  خبرگزاری تسنیم، علی پروین که در اواخر دیدار پرسپولیس مقابل فولادخوزستان در حال خروج از ورزشگاه بود، در مورد این بازی اظهار داشت: به نظرم، پرسپولیس امروز خوب بازی نکرد، اما در پنج شش دقیقه پایانی می‌تواند گل برتری‌اش را به‌ثمر برساند. پرسپولیس در بازی اول خیلی بهتر بود، اما این بازی عملکرد خوبی نداشت. در مجموع پرسپولیس تیم خوبی دارد.

وی در خصوص اینکه آیا صحبتی با مسئولان پرسپولیس انجام داده که رامین رضاییان به این تیم بازگردد یا خیر، گفت: امروز نشستی با علی‌اکبر طاهری داشتم و ان‌شاء‌الله این موضوع هم حل می‌شود.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه آیا این تیم می‌تواند در ادامه نتیجه بگیرد، گفت: ان‌شاء‌الله این تیم خوب می‌شود.

پروین درباره حضور تماشاگران پرسپولیس در ورزشگاه عنوان کرد: هواداران امروز خوب آمده بودند. فکر می‌کنم با یک برد دیگر نیز هواداران بیشتری به ورزشگاه بیایند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت