خانه / اخبار فوتبال ایران / اعتراض نمایندگی جیووا به رئیس فدراسیون فوتبال و برنامه ۹۰
givova

اعتراض نمایندگی جیووا به رئیس فدراسیون فوتبال و برنامه ۹۰

نمایندگی برند پوشاک ورزشی جیووا در ایران به اظارات مختلف در مورد اسپانسر تیم ملی واکنش نشان داد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، نمایندگی شرکت جیووا درباره برنامه 90 دوشنبه شب که بخشی از آن اختصاص به این برند به عنوان اسپانسر تیم ملی داشت اعلام کرد:

در پی پخش گزارشی سراسر کذب و پر ابهام در نخستین برنامه 90 فصل جاری فوتبال ایران، با محتوای حمله به تولیدات و محصولات برند جیووا، تماس‌های بسیاری از سوی رسانه‌های دیداری و نوشتاری جهت اعلام موضع و پاسخ با دفتر و مدیران این شرکت برقرار شده است.

تاکید و اصرار بی‌سابقه مجری این برنامه ورزشی بر طرح و تکرار مطالب واهی با استفاده از اسناد غیرمرتبط به این شرکت، آن هم در دقایق طولانی از نخستین برنامه سال جدید نشان دهنده اهداف پشت پرده و غیرعادی گردانندگان این سناریو است که نتوانستند قصد و نیت خود از پخش گزارش‌های بی‌پایه و اساس به قصد تشویش اذهان و وارد کردن خسارت به یک مجموعه اقتصادی داخلی را تا پایان برنامه پنهان کنند و به صراحت خواستار واردات و جایگزینی یک برند مشخص به جای جیووا شدند.

مجموعه شرکت پارس که از هفته‌ها قبل، هشدارهایی درباره شکل‌گیری این موج جنجال با صحنه‌گردانی برخی افراد دریافت کرده بود، حالا به وجود شبکه مافیاگونه البسه ورزشی در ایران پی برده است تا مانع توسعه این صنعت در داخل کشور با استفاده از تکنولوژی روز دنیا شود.

این رویه در تناقض آشکار با فرمایشات متعدد و مکرر مقام معظم رهبری در جهت حمایت از تولید داخلی و اشتغال جوانان ایرانی است که متاسفانه از تریبون رسمی رسانه ملی و همچنین فدراسیون فوتبال پیگیری می‌شود.

شرکت تولیدات ورزشی و بازرگانی پارس نماینده رسمی و انحصاری جیووا ایتالیا در ایران، ضمن اعلام مراتب شدید اعتراض خود به این برنامه و مطالب نادرست مطرح شده در آن از ریاست محترم سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران درخواست می‌کند زمانی متناسب برای پاسخگویی به مطالب مطرح شده، در اولین برنامه نود پیش رو در اختیار این شرکت قرار دهد تا با ارائه اسناد متقن و کامل، خود را از این اتهامات وارده مبرا کند.

همچنین شرکت پارس ضمن ابراز تاسف شدید خود از گفته‌های ریاست فدراسیون فوتبال ایران در این برنامه زنده، به خصوص اذعان ایشان به مذاکره با شرکت خارجی حین قرارداد با جیووا که نقض صریح قرارداد فی مابین محسوب می‌شود، مراتب را جهت پیگیری حقوقی به شرکت مرکزی جیووا در ایتالیا بازتاب خواهد داد.

درپایان شرکت جیووا، حق خود برای طرح شکایت در محاکم قضایی داخلی و مراجع بین المللی از جمله فدراسیون جهانی فوتبال، جهت استیفای حقوق پایمال شده را محفوظ می‌داند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *