پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 19959 13 مرداد 1395 ساعت [ 15:23 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مدیر برنامه های هیگواین: رئیس ناپولی از 90 میلیون یورویی که گرفته ذوق زده است

مدیر برنامه‌های مهاجم آرژانتینی یوونتوس اظهارات اخیر رئیس باشگاه ناپولی در خصوص انتقال این بازیکن ملی‌پوش از ناپل به تورین را کم‌اهمیت دانست. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، برادر و مدیربرنامه‌های گونسالو ایگواین تأکید کرد که اورلیو دلورنتیس، مالک باشگاه ناپولی نه‌تنها از انتقال گونسالو ایگواین به یوونتوس ناراضی نبوده بلکه از 90 میلیون […]

مدیر برنامه‌های مهاجم آرژانتینی یوونتوس اظهارات اخیر رئیس باشگاه ناپولی در خصوص انتقال این بازیکن ملی‌پوش از ناپل به تورین را کم‌اهمیت دانست.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، برادر و مدیربرنامه‌های گونسالو ایگواین تأکید کرد که اورلیو دلورنتیس، مالک باشگاه ناپولی نه‌تنها از انتقال گونسالو ایگواین به یوونتوس ناراضی نبوده بلکه از 90 میلیون یورویی که بانوی پیر حاضر شده برای خرید مهاجم آرژانتینی پیشین تیم او بدهد، بسیار خوشحال شده است.

از زمان قطعی شدن انتقال ایگواین به یوونتوس، دلورنتیس چند بار به انتقاد از مهاجم پیشین تیمش پرداخته و او را با الفاظی همچون خائن، دروغگو و هنرپیشه خطاب کرده است. با این حال به‌نظر برادر مهاجم جدید یوونتوس، انتقادات دلورنتیس جنبه ظاهری داشته و او از این جابه‌جایی بسیار خوشحال است.

او به سایت اسپورت ایتالیا گفت: اورلیو دلورنتیس گفت که گونسالو یک هنرپیشه بزرگ است، اما من فکر می‌کنم که خودش بیشتر به هنرپیشه‌ها شباهت دارد. به‌نظر من رئیس باشگاه ناپولی از اینکه 90 میلیون یورو از یوونتوس گرفته بسیار ذوق‌زده است.

مدیربرنامه‌های ایگواین در ادامه از تصمیم برادرش برای پیوستن به یوونتوس دفاع و تأکید کرد: برای گونسالو، بازی در یوونتوس یک چالش است، چون حالا او فرصت جنگیدن برای اسکودتو و بازی در لیگ قهرمانان را دارد. هر کسی در فوتبال حق دارد که برای رسیدن به منافعش تلاش کند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت