پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 19963 13 مرداد 1395 ساعت [ 15:28 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

رضائیان: اولویتم پرسپولیس است

مدافع فصل گذشته پرسپولیس عنوان کرد: گزینه اول، دوم وسوم من پرسپولیس است. اما به شرطی که باشگاهی که خانه من است، رامین رضائیان را بخواهد. سایت تیفوسی به گزارش وب سایت نود، رامین رضاییان که بعد از فسخ قرارداد با ریزه اسپور به تهران برگشته در اینستاگرام خود نوشت: هواداران عزیز پرسپولیس با عرض سلام […]

مدافع فصل گذشته پرسپولیس عنوان کرد: گزینه اول، دوم وسوم من پرسپولیس است. اما به شرطی که باشگاهی که خانه من است، رامین رضائیان را بخواهد.

سایت تیفوسی به گزارش وب سایت نود، رامین رضاییان که بعد از فسخ قرارداد با ریزه اسپور به تهران برگشته در اینستاگرام خود نوشت: هواداران عزیز پرسپولیس با عرض سلام و دلتنگی؛ خوشحالم که از فاصله‌ای نزدیک‌تر با شما حرف می‌زنم و نفس شما را در زندگی خود حس می‌کنم. در روزهای گذشته تماس‌ها و سوال‌های بسیاری درباره شرایط حضورم در پرسپولیس از من پرسیده شده است و باید در پاسخ به این سوال‌ها عرض کنم که حرف من تغییر نمی‌کند: گزینه اول، دوم وسوم من پرسپولیس است. اما به شرطی که باشگاهی که خانه من است، رامین رضائیان را بخواهد.

وی افزود: به هیچ وجه دوست ندارم پرسپولیس بزرگ و سرمربی محترمش را زیر فشار بگذارم اما در عین حال باید خدمت شما عرض کنم که از سوی آقای طاهری و باشگاه تماسی با من و مدیربرنامه‌هایم گرفته نشده است. خب، من هنوز فرصت دارم و صبر می‌کنم و امیدوارم خیلی زود افتخار پوشیدن پیراهن قرمز را به دست بیاورم. از شما خوب‌ها هم متشکرم که لطفتان را دریغ نمی‌کنید. همانطور که باید از علی آقای کریمی بابت حمایتش ممنون باشم. به امید رویاهای مشترک.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت