پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 19990 14 مرداد 1395 ساعت [ 10:16 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

منچستر 0 -0 اورتون ، بازی بزرگداشت رونی گلی در برنداشت

دیدار دوستانه تیم های منچستریونایتد و اورتون که برای بزرگداشت وین رونی، کاپیتان شیاطین سرخ برگزار شد، با تساوی بدون گل به پایان رسید. سایت تیفوسی به گزارش “ورزش سه”، رونی 12 سال قبل از اورتون به منچستریونایتد پیوست و به همین دلیل، باشگاه منچستریونایتد بزرگداشتی برای او برگزار کرد که بسیاری از چهره های […]

دیدار دوستانه تیم های منچستریونایتد و اورتون که برای بزرگداشت وین رونی، کاپیتان شیاطین سرخ برگزار شد، با تساوی بدون گل به پایان رسید.

سایت تیفوسی به گزارش “ورزش سه”، رونی 12 سال قبل از اورتون به منچستریونایتد پیوست و به همین دلیل، باشگاه منچستریونایتد بزرگداشتی برای او برگزار کرد که بسیاری از چهره های سرشناس فوتبال انگلیس برای تماشای آن به الدترافورد رفتند.

 

 

 

 

 

هرچند یک شب فراموش نشدنی برای وین رونی رقم خورد اما نتیجه نهایی برای او که فاصله چندانی با تبدیل شدن به بهترین گلزن تاریخ باشگاه منچستریونایتد ندارد، چندان راضی کننده نبود. هر دو تیم در این دیدار موقعیت هایی برای گلزنی داشتند اما در نهایت توپی از خط دروازه ها عبور نکرد تا پیش فصل ناامید کننده تیم ژوزه مورینیو، با یک نتیجه نه چندان خوب دیگر ادامه پیدا کند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت