خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / نوروزی: به پرسپولیسی‌ها قول داده بودم دروازه استقلال را باز کنم
rezanorouzi sanatenaft

نوروزی: به پرسپولیسی‌ها قول داده بودم دروازه استقلال را باز کنم

مهاجم گلزن صنعت نفت آبادان که باحضورش، شرایط بازی تیمش مقابل استقلال را تغییر داد، در پایان این دیدار از آینده روشن برای صنعت نفت صحبت کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، رضا نوروزی در پایان دیدار استقلال – صنعت نفت آبادان گفت: با یک بازی هدفمند توانستیم به امتیاز کامل این بازی برسیم. می‌دانستیم استقلال در اواخر بازی کم می‌آورد و این موضوع را همه دیدند. ما هم در دقایق پایانی بهتر بازی کردیم و به هدف‌مان رسیدیم.

نوروزی در مورد دهمین گلی که وارد دروازه استقلال کرد، افزود: از این موضوع واقعاً خوشحالم و خدا را شکر می‌کنم توانستم به قولی که به پرسپولیسی‌ها داده بودم، عمل کنم و تعداد گل‌هایم مقابل استقلال را به دورقم برسانم.

این مهاجم ادامه داد: ما یک تیم جوان داریم که فکر می‌کنم فقط سه چهار بازیکن باتجربه در آن بازی می‌کنند. فعلاً کار داریم و نباید در باد این پیروزی بمانیم. ما تلاش می‌کنیم تا بتوانیم کارمان را ادامه دهیم.

نوروزی با بیان اینکه «از هواداران صنعت نفت ممنونم که تا اینجا آمدند و ما ر ا حمایت کردند»، گفت: شخصاً انگیزه بالایی داشتم تا خودم را نشان دهم. هر موقع جلوی استقلال بازی کردم، گل زدم. این کار انگیزه بالایی به من می‌داد.

وی در پایان گفت: با این حال فکر نمی‌کردم ضربه‌ای که زدم گل شود. اصلاً فکر نمی‌کردم در تهران بتوانیم استقلال را شکست دهیم. به‌هر حال مردانه بازی کردیم و توانستیم استقلال را شکست دهیم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *