پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 20056 16 مرداد 1395 ساعت [ 9:44 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مورینیو : رونالدو در فینال یورو احساسی و افراطی بود

سرمربی پرتغالی تیم فوتبال منچستریونایتد معتقد است هموطنش در فینال جام ملت‌های اروپا کار خاصی برای کمک به پیروزی کشورش برابر فرانسه انجام نداده است. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، ژوزه مورینیو می‌گوید نمایش احساساتی که کریستیانو رونالدو پس از مصدومیتش در بازی فینال یورو 2016 میان تیم‌های پرتغال و فرانسه داشت، کمکی به […]

سرمربی پرتغالی تیم فوتبال منچستریونایتد معتقد است هموطنش در فینال جام ملت‌های اروپا کار خاصی برای کمک به پیروزی کشورش برابر فرانسه انجام نداده است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، ژوزه مورینیو می‌گوید نمایش احساساتی که کریستیانو رونالدو پس از مصدومیتش در بازی فینال یورو 2016 میان تیم‌های پرتغال و فرانسه داشت، کمکی به افزایش روحیه و اعتماد به نفس سایر بازیکنان تیم نکرده است.

رونالدو در دیداری که پرتغال با کسب پیروزی یک بر صفر در آن، قهرمان یورو 2016 شد، از ناحیه زانو آسیب دید و در حالی که اشک در چشمانش حلقه زده بود و بغض گلویش را گرفته بود، مجبور به ترک میدان شد. او البته در پایان بازی و بین وقت‌های اضافه به جمع هم‌تیمی‌هایش برگشت تا به آنها برای کسب پیروزی روحیه بدهد. به نظر مورینیو اما رونالدو در انجام این کار زیاده‌روی کرد، به خصوص که یک بار فرناندوسانتوس، سرمربی پرتغال را از سر راهش کنار برداشت تا خودش را به بازیکنان برساند.

پیش از این آنتونیو سیموئس، ستاره پیشین تیم ملی پرتغال و بنفیکا از رونالدو به خاطر رفتارش انتقاد کرده بود و اکنون نیز مورینیو به جمع منتقدان این بازیکن 31 ساله پیوسته است.

او به شبکه اسپورت تی‌وی گفت: تأثیرگذاری بر تیم در چند دقیقه پایان بازی فینال هیچ چیز نبود. آنجا 11 بازیکن در زمین بودند که داشتند کارشان را انجام می‌دادند و کسی هم که آنها را هدایت می‌کرد، سرمربی تیم بود. به نظر من رفتار رونالدو فقط ابراز احساسات بیش از اندازه بود، اگرچه این چیز بدی نیست. فکر می‌کنم 11 نفری که در آن چهار، پنج دقیقه پایانی بازی می‌کردند، کاملاً روی کارشان تمرکز داشتند و شرایط را کاملاً تحت کنترل گرفته بودند.

مورینیو ادامه داد: با این حال تجربه من می‌گوید که در چنین لحظات حساسی که ممکن است نیاز باشد تصمیمات مهمی گرفته شود، بازیکنان در دنیای کوچک خودشان گم می‌شوند.
تیم ملی پرتغال با تک گل ادر در وقت‌های اضافه، توانست فرانسه را شکست دهد و اولین جام بزرگ بین‌المللی‌اش را کسب کند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت