خانه / خبرهای فوتبال خارجی / رونالدو جواب مورینیو رو داد
cristiano-ronaldo-trophy_3741697

رونالدو جواب مورینیو رو داد

ستاره پرتغالی رئال مادرید با انتشار یک عکس، خیلی سریع جواب انتقاد ژوزه مورینیو را داد.

سایت تیفوسی به گزارش ایسنا و به نقل از آس، ژوزه مورینیو با انتقادی که از کریستیانو رونالدو کرد نشان داد با ستاره پرتغالی رئال مادرید رابطه خوبی ندارد و با وجود این که این دو چهره بزرگ پیش از این با هم کار کردند اما اختلاف نظرهای آشکاری باهم دارند.

مورینیو در انتقاد از رونالدو گفت: او در دقایق پایانی بازی (فینال یورو 2016) در کنار زمین کاری برای تیم نکرد. یازده بازیکن حاضر در زمین توسط یک نفر هدایت می‌شدند که آن سرمربی تیم بود. رونالدو تنها پر از شور و هیجان بود و همچون شخصی بود که فقط چند دقیقه از چیزی که همه خواستارش بودند فاصله داشت. رونالدو نتوانست به طور کامل احساساتش را کنترل کند. این چیز بدی نیست. تجربه به من می گوید در لحظات حساس، بازیکنان درگیر دنیای خود هستند.

بهترین گلزن تاریخ باشگاه رئال مادرید اما خیلی سریع جواب مورینیو را  داد. او عکسی را از خود در صفحه اجتماعی اش منتشر کرد و زیر آن نوشت: یادآوری سریع.


رونالدو چند روز پیش توانست با تیم ملی فوتبال پرتغال جام قهرمانی را در یورو 2016 به دست آورد تا شانس خود را برای کسب توپ طلا بالا ببرد. این نخستین عنوان قهرمانی پرتغال در تاریخ یورو به شمار می آید.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *