پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 20067 16 مرداد 1395 ساعت [ 11:03 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

رئیس جمهوری آرژانتین ، مسی کاپیتان آرژانتین در جام جهانی 2016

رییس جمهور آرژانتین تاکید کرد مسی باید به فوتبال برگردد و بازوبند کاپیتانی آلبی سلسته را در جام جهانی 2018 روسیه بر بازو ببندد. سایت تیفوسی به گزارش ایسنا و به نقل از اوله آرژانتین، لیونل مسی بعد از ناکامی در کسب عنوان قهرمانی کوپا آمه ریکا تصمیم گرفت از بازی‌های ملی خداحافظی کند. این […]

رییس جمهور آرژانتین تاکید کرد مسی باید به فوتبال برگردد و بازوبند کاپیتانی آلبی سلسته را در جام جهانی 2018 روسیه بر بازو ببندد.

سایت تیفوسی به گزارش ایسنا و به نقل از اوله آرژانتین، لیونل مسی بعد از ناکامی در کسب عنوان قهرمانی کوپا آمه ریکا تصمیم گرفت از بازی‌های ملی خداحافظی کند.

این تصمیم جنجالی مسی واکنش های زیادی در رسانه های آرژانتین به دنبال داشت. مردم آرژانتین با وجود اینکه از عملکرد مسی رضایت ندارند اما به هیچ وجه دوست ندارند که ستاره بزرگ آنها از بازی‌های ملی خداحافظی کند.

با وجود این که مسی تاکنون از تصمیم خود برای خداحافظی از بازی‌های ملی صرف نظر نکرده است اما رییس جمهور آرژانتین تاکید ستاره بارسلونا در جام جهانی 2018 روسیه بازوبند کاپیتانی را بر بازو خواهد بست و این نشان می دهد که این بازیکن تا چه اندازه برای آرژانتینی ها اهمیت دارد.

مائوریسیو ماکری اضافه کرد: مسی از مهم‌ترین چیزهای است که در آرژانتین داریم. باید با او با نهایت احترام برخورد کرد. شایسته بهترین‌ها است و باید بگویم بازوبند کاپیتانی آرژانتین را در جام جهانی روسیه 2018 بر بازو خواهد بست.

ماکری ادامه داد: با وجود این که در فینال کوپا آمه ریکا بازی را واگذار کردیم اما باید از مسی به خاطر تلاش بسیار زیادی که داشت تشکر کرد. او بازیکن بسیار بزرگی است و آرژانتین به این ستاره نیاز دارد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت