پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 20113 17 مرداد 1395 ساعت [ 14:05 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

یوونتوس خواهان شواین اشتایگر شد

یک نشریه انگلیسی مدعی شده که باشگاه یوونتوس نسبت به جذب هافبک آلمانی شیاطین سرخ که در فهرست بازیکنان مازاد این تیم قرار گرفته، تمایل نشان داده است. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه سان انگلیس، باستین شواین‌اشتایگر هیچ آینده‌ای در منچستریونایتد نخواهد داشت و به همین دلیل باشگاه یوونتوس […]

یک نشریه انگلیسی مدعی شده که باشگاه یوونتوس نسبت به جذب هافبک آلمانی شیاطین سرخ که در فهرست بازیکنان مازاد این تیم قرار گرفته، تمایل نشان داده است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه سان انگلیس، باستین شواین‌اشتایگر هیچ آینده‌ای در منچستریونایتد نخواهد داشت و به همین دلیل باشگاه یوونتوس ایتالیا در فکر قرض گرفتن او از شیاطین سرخ است.

به نوشته این نشریه انگلیسی، شواین‌اشتایگر که از سوی ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد به تیم دوم باشگاه تبعید شده حتی ممکن است در همین تیم هم فرصت بازی پیدا نکند. مورینیو هافبک 31 ساله آلمانی تیمش را که فقط یک سال از پیوستنش به من‌یونایتد می‌گذرد، در فهرست بازیکنان مازاد قرار داده است و به گفته که اگر می‌خواهد می‌تواند اولدترافورد را ترک کند.

آقای خاص حتی با حضور شواین‌اشتایگر در تیم دوم باشگاه هم مخالف است، چون اعتقاد دارد که این اتفاق مقابل پیشرفت بازیکنان تیم زیر 23 ساله‌ باشگاه را می‌گیرد. این یعنی که ستاره پرافتخار پیشین بایرن‌مونیخ که هفته‌ای 190 هزار پوند از منچستری‌ها حقوق می‌گیرد، فقط می‌تواند در کنار بازیکنان تیم اصلی باشگاه تمرین کند.

اگرچه این روزها وضعیت شواین‌اشتایگر تعریفی ندارد، اما خبرهای خوبی هم برای او به گوش می‌رسد. خبرهایی مبنی بر اینکه قهرمان ایتالیا در صورت قطعی شدن انتقال هافبک فرانسوی خودش، پل پوگبا به اولدترافورد قصد دارد شواینی را به صورت بازیکن قرضی از من‌یونایتد در اختیار بگیرد.

سان همچنین نوشته است که شواین‌اشتایگر علاوه بر یوونتوس، حداقل یک مشتری پرو پا قرص دیگر در سوپرلیگ چین دارد که حاضر است به او حقوقی هنگفت بدهد. او ظاهراً در لیگ فوتبال آمریکا هم مشتریانی دارد و این حتمال وجود دارد که با پایان فصل جاری MLS در ماه اکتبر، چند تیم به سراغش بروند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت