پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 20122 17 مرداد 1395 ساعت [ 14:42 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

یحیی گلمحمدی در ذوب آهن ماندنی شد

 جلسه ویژه سعید آذری و یحیی گل محمدی صبح امروز در باشگاه ذوب آهن برگزار شد و اخبار دریافتی حکایت از ادامه فعالیت سرمربی ذوب آهن در این تیم دارد. سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، درپی اختلافات به وجود آمده بین سرمربی و مدیریت باشگاه ذوب آهن که ریشه در برخی مصاحبه ها درباره […]

 جلسه ویژه سعید آذری و یحیی گل محمدی صبح امروز در باشگاه ذوب آهن برگزار شد و اخبار دریافتی حکایت از ادامه فعالیت سرمربی ذوب آهن در این تیم دارد.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، درپی اختلافات به وجود آمده بین سرمربی و مدیریت باشگاه ذوب آهن که ریشه در برخی مصاحبه ها درباره نقل وانتقالات داشت سعید آذری حکم تعلیق فعالیت های یحیی گل محمدی را صادر کرده و اعلام کرده بود این مربی تا تشکیل کمیته انضباطی در روز یکشنبه حق همراهی تیم را ندارد.

جلسه کمیته انضباطی باشگاه ذوب آهن که در واقع نشست سعید آذری و یحیی گل محمدی بود امروز برگزار شد و خروجی این جلسه ماندن سرمربی تیم و ادامه فعالیت وی بود.

خبرنگار سایت نود از اصفهان گزارش داد اخبار دریافتی حکایت از آن دارد که جلسه برگزار شده مثبت ارزیابی شده و اختلافات طرفین پس از گفتگو و توضیحاتی که به هم دادند برطرف شده است.

تیم ذوب آهن امروز تمرین ندارد و گل محمدی فردا در تمرینات این تیم شرکت خواهد کرد

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت